OnePlus Kasım 22, 2022 12:51

OnePlus 11 Tam Bir Canavar Olacak! İşte Özellikleri!

OnePlus 11 Tam Bir Canavar Olacak! İşte Özellikleri!

OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli olacak olan OnePlus 11 özellikleri ile karşımıza çıktı. Bu telefon tam bir canavar olacak.

OPPO’nun bünyesinde yer alan OnePlus, gelecek yıl bir sonraki amiral gemisi telefonunu piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Şirket geçen hafta Snapdragon Teknoloji Zirvesi sırasında Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklenen OnePlus 11’i yakında piyasaya süreceğini doğruladı. Sızıntıları ile ünlü Digital Chat Station’a göre, OnePlus 11 nokta çentik bulunan bir 2K veya Quad HD+ ekrana sahip olacak.

Sızıntı ayrıca, telefonun OnePlus 11 adını ortaya çıkaran sızıntı yapan Max J’nin de onayladığı, ancak telefonun seramik bir gövdeye sahip olacağını reddettiği UFS 4.0 depolama alanını paketleyeceğini ortaya koyuyor. Bu, metal çerçeveyi korumalıdır ve seramik değilse, camı geri tutabilir.

Daha önceki söylentilere dayanarak, bu seride ilk etapta sadece OnePlus 11 olacak. Telefonun 50MP arka kamera, 48MP ultra geniş açılı lens ve 32MP 2x telefoto sensöre sahip olduğu söyleniyor. 100W’a kadar SUPERVOOC hızlı şarj desteğine sahip 5000mAh pil paketlediği söyleniyor.

Telefonun Dolby Atmos’u desteklemesi ve Android 13’ü üstte OxygenOS 13 ile kutudan çıkarması bekleniyor. OnePlus 11 hakkında daha fazla ayrıntı, 2023’ün ilk çeyreğinde resmiyet kazanmasından önce önümüzdeki aylarda bekleniyor.

OnePlus 11

Tam bir donanım canavarı olacak olan bu telefon 999 dolar fiyat bandını zorlayabilir. Ancak şimdilik net bir açıklamanın olmadığını belirtelim. Türkiye pazarında fiyat açısından iPhone 14 Pro ile yarışacak olan bu telefon 2023’ün en güçlüleri arasında yer almayı başaracak gibi görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.