Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 22, 2022 11:14

LG 34WP500 inceleme 21:9 Montörlerin Sihri Burada

LG 34WP500 inceleme 21:9 Montörlerin Sihri Burada

Monitör konusunda kafanız karışık mı? LG 34WP500 inceleme videosu ile monitör konusunda tüm soru iaşretlerinizi gideriyoruz…

Pandemi sonrasında hem işe hem de okullara evden devam ettik. Bugün öğrenciler okullara dönse bile iş konusunda insanların evden çalışmaya devam ettikleri bir süreci yaşıyoruz. İşte bundan dolayı da birçok çalışan evlerinin bir odasını ofise çevirmeye başladı. Sizde evinize bir monitör almak istiyorsanız LG 34WP500 inceleme videosu tam istediğiniz inceleme olacak diye düşünüyoruz.

Zira LG‘nin Ultra Geniş Montörleri kullanıcılarına bambaşka bir deneyim sunuyor. Bizim gibi işi haber, video editleme ya da fotoğraf yapma olan kişilerin 21:9 ekranlara geçtikten sonra başka bir ekran kullanma imkanları olmadığını da bu inceleme ile kendimiz de görmüş olduk. Video içinde göreceksiniz; bugüne kadar görmediğimiz bir Adobe Premiere deneyimi yaşadık. Time Line’nın böyle görünebileceğini inanın hayal bile edemezdik. Özellikle borsacılar, brokerlar ve finans işi yapan birçok kişinin de bu tarz UltraWide yani geniş ekranlarda kendilerini bulacaklarını düşünüyoruz.

LG 34WP500 Teknik Özellikler

İncelemesini yaptığımız LG 34WP500 modelinin adından da anlaşılacağı üzere 34 inç boyutunda bir ekranı var. 21:9 Ekran kasa oranına sahip olan bu monitörün 2560x1080p çözünürlüğü var. sRGB desteği ise %95‘e kadar ve bu değer oldukça iyi. Bununla birlikte 1.000:1 kontrast ve 5ms tepki süresi de ürünün güçlü yanlarından birisi. IPS tabanlı olan bu ekranın Anti Glare yani yansıtmama özelliği olduğunu da bu noktada belirtelim. Özellikle iş yerlerindeki florasan ışıklarının yansıtılmaması da bu sayede sağlanabiliyor. HDR10 desteği ise bu monitörün sadece iş için değil video izleme ve oyun oynama tarafında da kullanılabileceğini bizlere gösteriyor. 2 Adet HDMI 2.2 desteği olması da yine güzel detaylardan birisi. Monitörün altındaki navigayon tuşu da (inceleme içinde arayüzünü de net bir şekilde anlattık) mükemmel bir kullanıcı deneyimi bizlere sunuyor.

Bugün satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en özellikli ürünlerden birisi konumundaki LG 34WP500 inceleme videosu monitörler hakkındaki birçok ezberi bozacaktır diye düşünüyoruz. Zira biz kullanamaya başladığımızdan beridir kendisinden vazgeçemiyoruz. Sizlerin de ürün ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve hazırladığımız inceleme videosunu birlikte izleyelim…

LG 34WP500 inceleme videosu

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.