Mobil Kasım 21, 2022 14:25

OnePlus Ace 2 Fenasal Özellikler Getirmeye Hazırlanıyor

OnePlus Ace 2 Fenasal Özellikler Getirmeye Hazırlanıyor

Mobil devi OnePlus, Ace 2 akıllı telefonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Tanıtımdan önce telefon yeni özellikleriyle gündeme çıktı.

OnePlus, bu yılın nisan ayında Ace isimli akıllı telefon serisinin ilk üyesini piyasaya sürmüştü. Şimdi ise gözler serinin bir sonraki modeli OnePlus Ace 2 üzerinde. Yeni özellikleriyle sızdırılan akıllı telefon nasıl bir performans sunacağını da göstermiş oldu.

OnePlus Ace 2, Snapdragon 8+ Gen 1’den Güç Alacak

Kayaktan gelen bilgilere göre akıllı telefon ön kısmında 6.7 inç büyüklüğünde Fluid AMOLED ekran taşıyacak. Akıllı telefonun bu ekranın 1.5K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı destek olacak. Deliğe yerleştirilmiş bir kamerayla da akıllı telefon ön kurulumu tamamlayacak.

Telefonun güç kısmında ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden beslenecek. Telefona 8GB/12GB/16GB RAM ve 128GB/256GB dahili depolama seçenekleri de eşlik edecek.

OnePlus Ace 2

OnePlus Ace 2 arka kısmında 50 Megapiksel çözünürlüğünde Sony IMX890 birincil kamera taşıyacak. Bu optik sistemde 8 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 Megapiksel ek lens yer alacak. Selfieler için de 16 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera göreceğiz.

Son olarak ise akıllı telefonun 5.000mAh kapasiteli ve 100W hızlı şarj destekleyen bir pil tarafından destekleneceği söylendi. Akıllı telefon çok yakında tanıtılacak. Telefon ayrıca Android 13 tabanlı ColorOS üzerinde işlem yapacak. OnePlus’ın yeni akıllı telefonları ve en yeni gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.