Motorola Kasım 20, 2022 14:55

Moto Edge 40 Pro Kendini Gösterdi!

Moto Edge 40 Pro Kendini Gösterdi!

Motorola’nın yeni amiral gemisi modeli Moto Edge 40 Pro kendini gösterdi. Telefonun özellikleri de şimdiden belli oldu.

Motorola yeni amiral gemisi serisi Moto Edge 40 serisini piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Son zamanlarda vanilya Moto Edge 40, TENAA sertifikasında görülmüştü. Bugün ise Moto Edge 40 Pro varyantı FCC sertifikasını aldı.

Telefon, XT2301-4 model numarasıyla tespit ortaya çıktı. FCC listesine göre Edge 40 Pro, 125W kablolu şarjın yanı sıra kablosuz ve ters kablosuz şarjı destekleyecek. Ancak, kablosuz şarj hızı hakkında bilgi yok.

Liste ayrıca, akıllı telefonun e-SIM destekli çift SIM’e ve fiziksel bir SIM’e sahip olacağını da ortaya koyuyor. Ayrıca akıllı telefonun tek bir fiziksel SIM varyantıyla geleceği söyleniyor.

Moto Edge 40 Pro

Moto Edge 40 Pro’nun 165Hz yenileme hızına sahip kavisli bir OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Kaputun altında, cihazın en son amiral gemisi olan Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden güç alması bekleniyor.

Kamera açısından ise cihazın arka tarafında 50MP + 50MP + 12MP kamera kurulumuna yer verileceği söyleniyor. Bunun yanı sıra cihaz, büyük olasılıkla 125W hızlı şarj desteğine sahip 5.000mAh batarya ile destekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.