Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 19, 2022 15:53

Redmi Smart Band 2 Çok Ucuz Olacak!

Redmi Smart Band 2 Çok Ucuz Olacak!

Yeni bir rapora göre Redmi uygun fiyatlı bir akıllı bileklik geliştiriyor. Üretim süreci başlayan bileklik Redmi Smart Band 2 ismini taşıyacak.

Son gelişmelere bakılırsa Redmi uygun fiyatlı bir akıllı bileklik üzerinde çalışıyor. Markanın ilk akıllı bilekliği Redmi Smart Band, 2020’de Çin’de piyasaya sürüldü. Bu model daha sonra Mi Smart Band 4C ismiyle küresel pazarlarda boy gösterdi. Rapora göre markanın ikinci nesil akıllı bilekliği Redmi Smart Band 2 ismiyle çıkacak.

Güvenilir bir kaynağın aktardıklarına göre ikinci nesil bileklik için seri üretime başlandı. Akıllı bileklik ayrıca Asya ve Avrupa’da birçok bölgede satışa sunulacak.

Smart Band 2’nin teknik özellikleri ve tasarım detayları şu an için bilinmiyor. 2023’ün ilk çeyreğinde görücüye çıkacak ürünün bir süre içerisinde sızıntılarda karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Bu arada, bizi nelerin beklediğine dair daha iyi bir fikir edinmek için birinci nesil Redmi Smart Band’in teknik özelliklerini hatırlayalım.

Redmi Smart Band, 128 x 200 piksel çözünürlük sunan ve dokunmatik destekli 1,08 inç 16 bit renkli TFT LCD panele sahip. Ekranın maksimum 200 nit parlaklığa erişebiliyor.

Cihaz, kalp atış hızını gün boyunca gerçek zamanlı olarak ölçebiliyor ve anormallikler meydana geldiğinde kullanıcıları uyarabiliyor. Bileklik ayrıca açık havada koşu, bisiklete binme, koşu bandı, hızlı yürüyüş ve serbest stil egzersizlerini izlemek için 5 profesyonel spor moduna sahip.

50’den fazla ekran özelleştirme seçeneği ve doğrudan USB şarjı ile birlikte gelen Redmi Smart Band 14 güne kadar pil süresi sunuyor. Akıllı bileklik oldukça etkileyici görünen 22 $’dan satışa sunuldu.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.