Meizu Kasım 18, 2022 14:48

Meizu 20 Serisi Sürpriz Bir Geri Dönüş Yapacak!

Meizu 20 Serisi Sürpriz Bir Geri Dönüş Yapacak!

Telefon sektöründe uzun zamandır sessiz olan Meizu bu sessizliğini bozacak gibi görünüyor. Meizu 20 serisi gümbür gümbür geliyor.

Meizu’nun bir sonraki amiral gemisi serisi Meizu 20 hakkında yeni bilgiler gelmeye başladı. Meizu, Çin dışında daha az bilinen bir marka olsa da, iç pazarda sadık bir takipçisi olan iyi bilinen bir şirket konumunda. 2021’de Meizu, Snapdragon 8 serisi yonga setiyle çalışan Meizu 18, 18 Pro ve 18s amiral gemisi telefonlarını piyasaya sürdü. Ancak firma ilginç bir şekilde bu yıl bir Snapdragon 8 Gen 1 veya 8+ Gen 1 telefonu piyasaya sürmedi.

Birkaç ay önce Meizu, Çin merkezli Xingji Times tarafından satın alındı. Bilmeyenler için, popüler otomobil üreticisi Geely Group, Xingji Times’ın yüzde 32 hissesine sahip. Son raporlar, Meizu’nun satın alma işleminden sonra ilk telefonlarını piyasaya sürmeyi planladığını iddia ediyor. Birkaç rapor, Meizu 18’in yerine Meizu 19 serisinin geçeceğini iddia etti. Ancak Pricebaba tarafından elde edilen sızdırılan bilgiler, Meizu’nun yeni nesil amiral gemisi telefonlarının Meizu 20 ve Meizu 20 Pro olarak adlandırılacağını ortaya koyuyor.

Paras Guglani tarafından sağlanan donanım yazılımı verileri, M381Q ve M391Q model numaralarına sahip yakında çıkacak Meizu telefonlarının sırasıyla Meizu 20 ve Meizu 20 Pro pazarlama adlarına sahip olacağını ortaya koyuyor. Dolayısıyla şirket, Meizu 19 takma adını atlamaya karar vermiş olabilir. 20 terminolojisine bağlı kalmanın bir başka nedeni de Meizu 20 serisinin markanın yirminci yıl dönümü telefonu olacak olması olabilir.

Meizu 20

Meizu bugün, yakında Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklenen amiral gemilerini piyasaya süreceğini doğruladı. Meizu 20 ve Meizu 20 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olacağını onaylayabiliriz. Pro modeli iki varyantta sunulacak: 256 GB depolama ile 8 GB RAM ve 512 GB depolama ile 12 GB RAM. En az üç renkte mevcut olacak.

Şu anda, ana modelinin konfigürasyonları hakkında bilgi yok. Ayrıca Meizu 20 serisinin diğer özellikleri de henüz gün yüzüne çıkmadı. Meizu 20 serisinin, önceki Meizu amiral gemileri gibi tasarım, teknik özellikler ve agresif fiyatlandırma gibi her açıdan etkilemesi muhtemel görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.