Mobil Kasım 18, 2022 18:55

iQOO 11 Tüm Özellikleriyle Karşımızda, Canavar Geliyor!

iQOO 11 Tüm Özellikleriyle Karşımızda, Canavar Geliyor!

Mobil devinin bir sonraki akıllı telefonu iQOO 11 için tüm bilgiler geldi. Telefon tam bir performans delisi olacak.

iQOO çok yakında amiral gemisi akıllı telefon serisini duyuracak. Yeni serinin standart modeli iQOO 11, tanıtımından önce tüm özellikleriyle karşımıza çıktı. Gelin telefonun tüm detaylarına birlikte göz atalım.

iQOO 11 Neler Sunacak?

Akıllı telefonun ön kısmından başlarsak karşımıza 6.78 inç büyüklüğünde ve QHD+ çözünürlükte E6 AMOLED ekran çıkıyor. Ekran 144Hz yenileme hızı ve 300Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip olacak. Böylece oyun ve medya deneyiminde olağanüstü bir akıcılığa sahip olunacak.

Yonga kısmında ise karşımıza Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti çıkıyor. Telefonun bu yonga setine LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 teknoloji seçeneklerinin eşlik edeceği de bildiriliyor. Telefonun optik sistemine, Vivo’nun V2 ISP çipiyle de büyük yardım edilecek.

Optik sistemde ise karşımıza 50 Megapiksel birincil kamera 13 Megapiksel ultra-geniş açılı lens ve 8 Megapiksel makro kamera çıkıyor. Önde 16 Megapiksel çözünürlüğünde selfie lensi yer alıyor. Akıllı telefon 120W hızlı şarj destekli 5.000mAh kapasiteli pil tarafından güçlendirileceği söyleniyor.

Telefon tüm bu özellikleriyle Android 13 tabanlı OriginOS 3.0 üzerinde işlem yapacak. Buna ek olarak akıllı telefonun iQOO 11 Legends ismiyle küresel pazarlara da açılması bekleniyor. Telefon tanıtıldığı zaman ortaya çıkacak en yeni gelişmeleri için bizleri sıkı takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.