Akıllı Saat Kasım 18, 2022 10:22

Huawei Watch Buds, Saat ve Kulaklığı Bir Arada Sunuyor

Huawei Watch Buds, Saat ve Kulaklığı Bir Arada Sunuyor

Huawei görünüşe bakılırsa Huawei Watch Buds adında sıra dışı bir ürün hazırlıyor. Ürün, akıllı saat ve TWS kulaklığı bir arada sunacak.

Huawei görünüşe bakılırsa giyilebilir cihazlar söz konusu olduğunda sıra dışı tanıtımlarını sürdürecek. Markanın geçtiğimiz gün duyurduğu Watch GT Cyber adlı akıllı saatte benzersiz bir tasarıma şahit olduk. Bu modelde saatin kasası kordonlarıyla tek parça halinde birlikte çıkarılabilir yapıdaydı. Henüz yayınlanan görüntüler Huawei’in bu yönde yenilikçi ürünler duyurmaya devam edeceğini gösteriyor. Huawei Watch Buds adlı bir ürün hazırlığında.

Güvenilir bir kaynak olan @RODENT950 tarafından Twitter’da bazı görseller paylaşıldı. Görüntüler Çinli teknoloji devinin akıllı saati ve kablosuz kulaklığı tek bir hibrit cihazda sunmaya çalıştığı görülüyor.

Görüntüler bir patent başvurusundan alınmış gibi. Kablosuz kulaklıklar saatin ekranı kaldırılarak içerisine yerleştirilebiliyor. Bu durumun saatin kasasını, kulaklıkların pil durumunu ve en önemlisi saatin pil süresini nasıl etkileyeceği merak konusu.

Son kullanıcı ile buluştuğunda kuşkusuz sıra dışı bir ürün ile karşı karşıya olacağız. Buradaki en önemli sorun saatin kasanın kalınlığı ve pil kapasitesi olacaktır. Huawei akıllı saatler zaten standart kullanımda iki haftaya kadar kullanılabilmekte. İçerisine kablosuz kulaklık entegre edilecek bir saatte pil süresinin yarı yarıya düşmesi bile Huawei’yi yine diğer birçok rakibi karşısında öne çıkaracaktır.

Cihazın çıkış tarihi ve teknik özellikleri ise şu an biliniyor. Yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.