Xiaomi Kasım 17, 2022 13:55

MIUI 14 için Geri Sayım Resmen Başladı

MIUI 14 için Geri Sayım Resmen Başladı

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 14 için geri sayım başlatı. Arayüzün logosu bile şimdiden belli oldu. Android 13 ile bu sistem fişek atacak.

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin uzun zamandır beklenen arayüzü MIUI 14 için geri sayım başladı. Xiaomi’nin MIUI 14 ürün yazılımını amiral gemileri Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro ile birlikte sunacağına dair söylentiler giderek daha fazla gerçeğe benziyor. Önümüzdeki haftalarda yeni telefonların duyurulması bekleniyor ve bugün şirketin resmi temsilcisi ilk kez MIUI 14 hakkında konuştu.

Ancak şimdilik yeni arayüz hakkında bir ayrıntı yok. MIUI geliştirme departmanının genel müdürü Jin Fan, MIUI 14 üzerindeki çalışmaların sıkı bir şekilde yürütüldüğünü ve bu ürün yazılımının bir telefon için en optimize edilmiş ve kolay amiral gemisi sistemi olacağını söyledi. Bu söylemleri daha önce de duyduğumuzu belirtelim.

MIUI 14

Ancak ilk kez MIUI 14 logosu tanıtıldı. Önümüzdeki günlerde yeni Xiaomi arayüzü hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacak gibi görünüyor. Android 13 üzerine inşa edilecek olan bu arayüz stabilite ve performans konusunda rakiplerine taş çıkaracak gibi görünüyor. Bakalım bu arayüz Xiaomi 13 ailesinin dışında hangi modellere ne zaman gelecek? Bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.