Vivo Kasım 16, 2022 19:50

Vivo Y76s Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu!

Vivo Y76s Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu!

Vivo Y76s (t1 sürümü) önemli bir sertifikasını alarak nasıl bir telefon olacağı bizlere sundu. Detaylara göz atalım.

Akıllı telefon dediğimizde aklımıza gelen ilk markalardan olan Vivo, yeni telefonlarını geliştirmeye devam ediyor. En son Vivo Y01A isimli telefonunu duyuran şirket, şimdi Vivo Y76s (t1 sürümü) isimli yeni bir telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Akıllı telefon tanıtımından önce China Telecom sertifikasını aldı. Buna ek olarak telefonun birçok özelliği de ortaya çıkmış oldu. Detaylara bakalım.

Vivo Y76s (t1 sürümü) Neler Sunacak?

Akıllı telefonun ön kısmından başladığımıza 6.58 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlükte bir ekran görüyoruz. Standart yenileme hızı sunan bu ekran, çentiği içerisinde bir selfie lensi taşıyor. Arka kısımda ise çift kamera sistemi yer almakta.

Vivo Y76s’in gücünü MediaTek’in Dimensity 700 yonga setinden alması bekleniyor. Akıllı telefon, Android 11 tabanlı işletim sistemiyle çalışacak. Buna ek olarak telefonun 4,100 mAh kapasiteli pil tarafından destekleneceği bildiriliyor. 30W hızlı şarj desteği de telefonda yer alabilir.

Telefonun 50 Megapiksel birincil kamera, 2 Megapiksel yardımcı kamera ve 8 Megapiksel selfie lensi taşıması bekleniyor. Telefon bir LED flaşa da sahip olacak. Telefonun beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleriyle tanıtılması bekleniyor.

Telefonun fiyatının 310$ civarında olacağı bildirildi. Bir giriş-orta sınıf akıllı telefon için bu fiyatın yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Telefon çok yakında tanıtılacak. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.