Honor Magic Vs Büyüleyici Görselleriyle Yeniden Karşımızda

Honor Magic Vs için tarih yaklaşırken şirket, yeni katlanabilir telefonunun resmi görsellerini paylaştı. Detaylara göz atalım.

Honor Magic Vs çok yakında tanıtılacak. Olağanüstü bir tasarıma sahip olması beklenen katlanabilir akıllı telefon, paylaşılan yeni görselleriyle ilk defa arka tasarımını da sunmuş oldu. Telefonun yeni görsellerine gelin birlikte bakalım.

Honor Magic Vs Tasarımıyla Heyecanlandırdı

Ülkemizin sevilen telefon markası Honor, yeni ürünlerini son hızla geliştirmeye devam ediyor. Şimdi ise gözler, şirketin yeni katlanabilir akıllı telefonunda. Honor Magic Vs ismiyle çıkış yapması beklenen telefon, 23 Kasım tarihinde tanıtılacak. Tanıtımından önce Honor, bu yaklaşan katlanabilir telefonunun yeni görsellerini paylaştı.

Honor, görseller için için Esquire Fine ile iş birliği yaptı. Görüntüler ünlü Li Qin’in Magic Vs’yi tuttuğunu da göstermekte. Cihazın altın varyantı, arkasında dalgalı bir desenle rahatlıkla gözükmekte. Telefonun arka kısmı da ilk defa bu görseller sayesinde ortaya çıkmış oldu.

Honor Magic Vs
Honor Magic Vs

Arkada, kavisli bir kamera paneli görüyoruz. Değişen boyutlara sahip olan kameralara çok tonlu LED flaş da eşlik etmekte. Dalgalı tasarım, telefonun sağladığı premium hisse ayrıcalık katıyor.

Honor Magic Vs’in Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacağı da bildiriliyor. Telefon, 5.000mAh kapasiteli çift hücreli pile sahip olacak. Bu pil 66W hızlı şarjı da destekleyecek. Telefonun Android 13 tabanlı Magic UI 7.0 üzerinde çalışması bekleniyor. Gelişmeler için takipte kalın.

Başa dön tuşu