OPPO Kasım 14, 2022 17:55

OPPO Enco R Pro Uygun Fiyata Muhteşem Ses Kalitesi Sunacak

OPPO Enco R Pro Uygun Fiyata Muhteşem Ses Kalitesi Sunacak

OPPO Enco R Pro tanıtımından önce kilit özellikleri ve fiyatıyla gündeme çıktı. Tüm detaylara göz atalım.

Telefonlarıyla tanıdığımız OPPO, giyilebilir teknoloji alanındaki ürünlerini de geliştirmeye devam ediyor. OPPO Enco R TWS isimli kulaklığını 2022’nin başlarında piyasaya süren şirket, bu kulaklığın yeni bir modelini piyasaya sürmek için büyük hazırlıklarda. OPPO Enco R Pro ismiyle çıkış yapacak olan yeni kulaklık, tasarımı, özellikleri ve fiyatıyla karşımıza çıktı. Detaylara göz atalım.

OPPO Enco R Pro Neler Sunacak?

Kablosuz kulaklığın sızan tasarımlarına baktığımızda Apple’ın AirPods Pro modeline benzer bir tasarım görüyoruz. Kulaklığın kasasında bir LED indikatörü de mevcut. Buna ek olarak kablosuz kulaklık, sol ve sağ kısmı belirten L/R işaretlerinin yanı sıra alt kısmında yuvarlak metalik bir parça taşıyor. Böylece kulaklık, rakiplerine göre daha özgün bir tasarım sunmakta. Kulaklığın 25.04mm kalınlığa ve 47 gram ağırlığa sahip olduğu bildiriliyor.

Bunlara ek olarak kulaklık, teknik özelliklerini de ortaya çıkarmış oldu. Bilgilere göre kulaklık 12.4mm kalınlığında titanyum kaplamalı sürücülere sahip olacak. Böylece üstün ses kalitesi kullanıcıların yanı başında olacak.

Kulaklık tüm bu özellikleriyle yalnızca 71$ fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Yılın başında piyasaya sürülen Enco R ise 42$ fiyat etiketiyle piyasaya sürülmüştü. Pro versiyon Enco R’nin ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor. Ancak bunun çok yakın bir tarihte olabileceğini söyleyebiliriz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.