Redmi Kasım 13, 2022 16:54

Redmi Note 10 Lite için MIUI 13 Güncellemesi Yayınlandı

Redmi Note 10 Lite için MIUI 13 Güncellemesi Yayınlandı

Xiaomi güncelleme konusunda vites yükseltmeye devam ediyor. Şimdi de Redmi Note 10 Lite için MIUI 13 güncellemesi yayınlandı.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Android güncellemeleri konusunda vites yükseltmeye tam gaz devam ediyor. Firma şimdi de Redmi Note 10 Lite için MIUI 13 güncellemesini yayınladı. Orta segmentte yer alan bu telefon Snapdragon 720 yonga seti ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Birçok kişi bu modelin MIUI 13 güncellemesini ne zaman alacağını merak ediyordu. Xiaomi bu merakları ortadan kaldırmak için düğmeye bastı ve güncellemeyi Çin ve Hindistan’da indirime sundu. Yayınlanan güncelleme, yeni Android sürümünün optimizasyonlarını ve özelliklerini sunuyor. Aynı zamanda, Xiaomi Ekim 2022 Güvenlik Yamasını da getiriyor. Güncellemenin derleme numarası V13.0.1.0 olarak belirlenmiş durumda. Dilerseniz Redmi Note 10 Lite’ın MIUI 13 güncellemesinin değişiklik günlüğünü inceleyelim.

  • Yeni: Uygulama desteğine sahip yeni bir widget ekosistemi
  • Optimizasyon: Geliştirilmiş genel kararlılık
  • Android 12 tabanlı kararlı MIUI
  • Android Güvenlik Yaması Ekim 2022’ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
  • Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
  • Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel
Redmi Note 10 Lite için MIUI 13

Bu güncelleme her Android güncellemesinde olduğu gibi kademe kademe sunuluyor. Türkiye pazarına bu güncellemenin ne zaman geleceğini kestirmek güç.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.