Akıllı Telefon Kasım 13, 2022 12:50

Honor Magic Vs Kilit Özellikleri Belli Oldu! Galaxy Z Fold 4 Rakibi

Honor Magic Vs Kilit Özellikleri Belli Oldu! Galaxy Z Fold 4 Rakibi

Katlanabilir Honor Magic Vs için geri sayım başladı. Telefon tanıtımından önce kilit özellikleriyle karşımıza çıktı. Detaylara bakalım.

Honor Magic V modelinin halefi Honor Magic Vs için geri sayım başladı. Çok yakında tanıtılacak olan akıllı telefonun neler sunacağı tanıtımından önce belli oldu. Üst düzey katlanabilir model, Galaxy Z Fold 4’ün bir rakibi olacak. Gelin Magic Vs’in kilit detaylarına göz atalım.

Honor Magic Vs Neler Sunacak?

Geçtiğimiz günlerde tanıtım afişi çıkan Honor Magic Vs, nasıl bir tasarıma sahip olacağını bizlere sunmuştu. Tanıtım görseline baktığımızda akıllı telefonun içe doğru katlanabilir tasarıma sahip olduğunu görmüştük. Telefonun üst kısmında çift mikrofon ve hoparlör yer alıyordu. Ayrıca, bu akıllı telefonun, Honor’un ilk katlanabilir modeli Magic V’ye göre çok daha ince olduğu anlaşılmıştı. Bu bilgilere ek olarak telefonun teknik detayları ortaya çıktı.

Bilgilere göre Magic Vs, yeni bir menteşe sistemiyle gelecek. Yukarıda belirttiğimiz ince ve hafif form faktörleri de bu menteşe sayesinde desteklenecek. Telefonun kenarları da daha düz olacak. Bunlara ek olarak telefonun yonga seti de belli.

Honor Magic V2

Kaynak, Magic Vs’in Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacağı bildiriyor. Adreno 730 grafik işlemcisiyle beslenen bu yonga seti Magic Vs’in amiral gemisi düzeyde güç sunmasını sağlayacak.

Son olarak ise telefonun 2.030 mAh ve 2.870 mAh kapasiteli çift pil tarafından destekleneceği bildirildi. 66W hızlı şarj desteği de kurulumu tamamlayacak. Telefonun diğer detayları ise gizemini koruyor. Bu soru işaretlerinin telefonun tanıtılacağı gün olan 23 Kasım’da ortadan kalkacağını söyleyebiliriz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.