Mobil Kasım 11, 2022 19:49

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 için Güncelleme Vakti!

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 için Güncelleme Vakti!

Teknoloji devi Samsung, Galaxy Z Fold 4/Flip 4 modelleri için Android 13 tabanlı OneUI 5.0 güncellemesini başlattı. Detaylara bakalım.

Ülkemizin popüler markalarından Samsung, yeni Android güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Ara vermeden bu konu üzerinde çalışan şirket, şimdi son amiral gemisi katlanabilir akıllı telefon serisine yeni güncellemeler sundu. Şirket, Android 13 tabanlı OneUI 5.0 kararlı güncellemesini Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modelleri için sundu. Detaylara göz atalım.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 Android 13 Tabanlı OneUI 5.0 Güncellemesine Kavuştu

Samsung’un One UI 5.0 beta programına kaydolan Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 sahiplerine bugün yeni bir güncelleme yayınlandı. Şirket, Android 13 sürümüne dayanan kararlı OneUI 5.0 güncellemesini son nesil katlanabilir akıllı telefonlarına ulaştırdı.

Güncellemenin detaylarında ise bir dizi hataların çözüldüğü, performans iyileştirmeleri yapıldığı ve bazı arayüz optimizasyonların uygulandığı belirtiliyor. Ancak bu güncelleme, yalnızca ABD bölgesi için getirildi. Bu güncellemenin diğer bölgelere veya ülkemize yakında geleceğini düşünüyoruz.

Yine de güncellemeleri telefonunuzun Ayarlar kısmından Yazılım güncellemesi seçeneğinden kontrol edebilirsiniz. Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün temel özelliklerini de hatırlayalım.

Galaxy Z Fold 4 7.6 inç büyüklüğünde katlanabilir AMOLED ekrana sahip. 6.2 inç büyüklüğünde de AMOLED kapak ekranı taşımakta. Telefon Snapdragon 8+ Gen 1’den güç alıyor. Galaxy Z Flip 4 ise 6.7 inç büyüklüğünde katlanabilir AMOLED ekrana ve 1.9 inç arka kapak ekranına sahip. Telefon aynı şekilde Snapdragon 8+ Gen 1 den güç alıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.