OnePlus Kasım 11, 2022 17:55

OnePlus 9 için Android 13 Müjdesi!

OnePlus 9 için Android 13 Müjdesi!

OnePlus güncelleme konusunda düğmeye bastı. OnePlus 9 için Android 13 güncellemesi çok yakında indirime sunulabilir. İşte detaylar.

OnePlus Eylül ayında en son amiral gemisi telefonu OnePlus 10 Pro için Android 13 tabanlı OxygenOS 13 güncellemesini kullanıma sunmuştu. Ancak diğer modelleri için firmanın ne yapacağı net olarak açıklanmamıştı. Bugün OnePlus 9 için Android 13 hakkında ortaya atılan iddialara firmadan yanıt geldi.

Bugün Çinli şirket, geçen yıl piyasaya sürülen OnePlus 9 ve 9 Pro cihazları için OxygenOS 13 güncellemesini yayınlamaya karar verdi. 5GB güncellemesi başlangıçta birkaç hafta önce başlayan Açık Beta programına üye olanlara bu güncelleme şimdiden gönderilmeye başlandı.

Bununla birlikte, Açık Beta’da bulunmayan kişiler de güncellemeyi aldıklarını bildiriyorlar. Bbu nedenle biraz daha geniş bir test ortamı ortaya çıkmış gibi görünüyor.

OnePlus 9 için Android 13

Güncelleme, Google’ın Android 13’e paketlediği her şeyin yanı sıra OnePlus’tan yeni bir Aquamorfik tasarım dili, HyperBoost GPA 4.0, Quantum Animation Engine 4.0, sohbet ekran görüntülerinde bulunan hassas bilgiler için otomatik bir pikselleştirme özelliği ve çok daha fazlasını beraberinde getiriyor.

OnePlus’ın yazılım konusunda elini çabuk tutması ve geçen yılki amiral gemisi modellerini güncellemesi oldukça sevindirici. Bakalım henüz beta aşamasında olan bu güncelleme nihai olarak ne zaman indirime sunulacak?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.