Mobil Kasım 10, 2022 10:38

iPhone 14 Fiyatında Dev İndirim Yapıldı!

iPhone 14 Fiyatında Dev İndirim Yapıldı!

Apple’ın iPhone 14 serisinde dev indirim yapıldı. Çin’deki Double 11 indirimleri ile Apple peynir ekmek gibi iPhone satacak.

Apple’ın sevilen yeni serisi Çin’de peynir ekmek gibi satmaya başladı. Çin’in Double 11 indirimi ile Çinli kullanıcılar iPhone’lara resmen saldırdı diyebiliriz. Bu süreçte iPhone 13 ve Apple’ın çiçeği burnunda telefonu iPhone 14 yok satıyor. Çin çevrimiçi mağazası JD.com, iPhone 13 müşterilerinin 110 dolar indirim alabileceğini doğruladı. Ayrıca, Çin’de genellikle 120 dolara mal olan ek bir yıllık AppleCare+ aboneliği sağlanacak.

Ayrıca Çin’deki kullanıcılar iPhone 14 satın alırken neredeyse 100 dolar indirim alabilecek. Bu indirim kapsamında iPhone 14 Plus alacaklara ise 172 dolar indirim sunulacak. Apple’ın ana seri ile Pro seri arasındaki farkı açması bildiğiniz gibi Cupertinolu firmaya pek yaramadı. Bu yüzden Apple stok tüketmek için elindeki ürünleri indirimler ile satmak istiyor olabilir.

Türkiye pazarında henüz bir indirim söz konusu değil. Hatta Aralık ayında asgari ücretin artması ile tüm Apple ürünlerine bir zam daha beklentisi var. Bu zam beklentisi genellikle doğru çıkıyor. Bu yüzden eğer Apple ürünü almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Aksi durumda zamlı fiyatlar sonrası tadınız kaçabilir.

iphone 14 Plus
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.