Bluetooth Kulaklık Kasım 9, 2022 19:56

AirPods Pro 2 İçin Yeni Güncelleme!

AirPods Pro 2 İçin Yeni Güncelleme!

Apple’ın eylül ayında duyurduğu AirPods Pro 2 kablosuz kulaklık için yeni bir güncelleme başladı. Güncelleme bazı düzeltmeler getiriyor.

Apple, AirPods Pro 2 için yeni bir güncelleme dağıtmaya başladı. AirPods Pro2 kulaklık, şirketin eylül ayında iPhone’larla birlikte piyasaya sürdüğü amiral gemisi TWS kulaklık olduğunu hatırlatalım.

Popüler kulaklık, müzik deneyimini daha da geliştiren yeni bir ürün yazılımı güncellemesi almaya başladı. AirPods Pro2 için yayınlanan güncelleme 5B58 üretici yazılımı yapı numarasına sahip.

Güncelleme değişiklik günlüğü ile ilgili olarak Apple’ın detaylı bilgi vermediğini belirtelim. Öte yandanApple’ın kulaklık ürün yazılımında ince ayarlamalar ve düzeltmeler yaptığını söyleyebiliriz.

AirPods Pro 2

Daha önceki bazı AirPods ürün yazılımı güncellemeleri, Aktif Gürültü Önlemenin etkinliğini azalttı. Apple’ın devam eden bazı patent davaları nedeniyle böyle bir yol izlediği belirtiliyor. Güncellemede bu konuya dair de yine bir bilgi verilmiyor.

Telefonda Ayarlar >> Genel >> Hakkında >> AirPods Seçin >> Bir menü görünecektir. Kulaklığın son sürüm numarasını burada görebilirsiniz. Güncelleme kulaklığınıza otomatik kurulacaktır.

Birinci nesil modeline göre ses kalitesinde ve pil süresinde iyileştirmeler sunan AirPods Pro 2‘nin Türkiye fiyatını 5.399 TL olarak açıkladı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.