Honor Kasım 7, 2022 19:55

Honor 80 Serisi ve Honor Magic V2 için Tarih Verildi!

Honor 80 Serisi ve Honor Magic V2 için Tarih Verildi!

Mobil devinin en beklenen Honor 80 ve Honor Magic V2 akıllı telefonları için tarih belli oldu diyebiliriz. Detaylara göz atalım.

Akıllı telefon dediğimizde aklımıza gelen ilk markalardan olan Honor, amiral gemisi modellerini tanıtmak için etkinliğine start verdi. Bu etkinlikte, Honor 80 ve Honor Magic V2 isimli amiral gemisi telefonların tanıtılması bekleniyor. Bunlara ek olarak, etkinlikte gizemli ürünler de tanıtılabilir. Gelin Honor’ın yakında gerçekleştireceği bu etkinliğinin detaylarına göz atalım.

Honor Amiral Gemisi Ürün Etkinliğini 23 Kasım’da Gerçekleştirecek

Beklendiği üzere, Honor’ın 23 Kasım tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte Honor 80 ve Honor Magic V2 isimli amiral gemisi telefon serisi ve katlanabilir telefon modelini tanıtması bekleniyor. Bu iki akıllı telefon, bilinen sınırları zorlayacak ve amiral gemisi ürün hissiyatını sonuna kadar yaşatacak.

Ürünlerin özelliklerine başlamak gerekirse, Honor 80, üç adet modeli getirecek. Bir normal sürüm, Pro ve Pro+ sürümler, Honor 80 serisini oluşturacak. Normal sürüm Dimensity 1080, Pro sürüm Snapdragon 778G ve Pro+ sürüm ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti sunacak. Şirket, geçen senede olduğu gibi farklı yonga setlerini kullanarak segment gamını genişletmeye devam ediyor.

Daha çok merak edilen Magic V2 ise şirketin ikinci katlanabilir modeli olacak. Hatırlayacak olursanız, Magic V piyasanın ilk katlanabilir telefonlarından birisiydi. Magic V2 hakkında pek bir bilgi yok ancak telefonun Galaxy Z Fold 4 ile doğrudan rekabet etmesi bekleniyor. Bu iki telefon serisi ve modelinin 23 Kasım günü tanıtılacağını yeniden hatırlatalım.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.