Samsung Kasım 7, 2022 12:22

Galaxy S23 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Galaxy S23 Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı!

Android tutkunlarının merakla beklediği Galaxy S23 çıkış tarihi ortaya çıktı. Samsung görünüşe göre beklenenden erken tanıtacak.

Samsung, Galaxy S23 serisinin lansmanını erkene çekecek gibi görünüyor. Seride muhtemelen üç model yer alacak. Bunlar Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra olarak isimlendirilecek. Üç cihazın da Geekbench , Çin’in 3C sertifikası ve Hindistan’ın BIS sertifikası gibi birden fazla platformda tespit edilmesi nedeniyle mümkün görünüyor. Galaxy S23 çıkış tarihi beklenenden de erken olabilir.

Qualcomm, bu ayın sonunda Snapdragon 8 Gen 2 amiral gemisi yonga setini duyuracak. Galaxy S23 serisinin Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip olması bekleniyor. Daha önce Samsung, S serisi telefonlarını Exynos ve Snapdragon yonga seti varyantlarında farklı pazarlarda piyasaya sürmüştü. Sızıntılar, Galaxy S23 serisi için bir Exynos varyantı olmayacağını gösteriyor.

Güney Koreli yayın Chosun tarafından hazırlanan bir rapora göre Galaxy S23, Şubat 2023’ün ilk haftasında piyasaya sürülecek. COVID-19 pandemi yılları dışında şirket, geleneksel olarak S serisi amiral gemilerini Mart ayında piyasaya sürdü. Rapora göre Galaxy S23 serisinin normalden yaklaşık 3 ila 4 hafta önce çıkması bekleniyor.

Samsung’un gelişmelerine aşina olan bir iş yetkilisi, Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğini Şubat 2023’ün ilk haftasında ABD’nin San Francisco kentinde düzenlemeyi planladığını iddia etti. Raporda ayrıca, telefon pazarında rekabet yoğunlaştıkça, şirketin Galaxy S serisinin çıkış tarihini kademeli olarak ileriye taşıdığı belirtiliyor.

Galaxy S23 Çıkış Tarihi

Ayrıca gelen bilgiler arasında, telefon pazarının her çeyrekte yıllık yüzde 10 oranında küçüldüğü için Samsung’un S serisini daha erken piyasaya sürerek daha iyi kazançlar elde etmeyi hedeflediği de yer alıyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.