Mobil Kasım 4, 2022 20:49

OPPO Reno 9 Pro Plus Özellikleriyle Rakiplerini Titretecek

OPPO Reno 9 Pro Plus Özellikleriyle Rakiplerini Titretecek

Şirketin amiral gemisi modeli OPPO Reno 9 Pro Plus hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Detaylara göz atalım.

Yakında tanıtılması beklenen OPPO Reno 9 Pro Plus, yeni detaylarıyla karşımızda. Ünlü bir sızıntıcı, akıllı telefonun sunacağı özelliklere ışık tuttu. Yaklaşan canavarın hakkında bilinen tüm detaylara göz atalım.

OPPO Reno 9 Pro Plus Kasımda Tanıtılacak, Peki Neler Sunacak?

Mobil pazarın öncü isimlerinden olan OPPO, yeni amiral gemisi modeli üzerinde yoğun hazırlıklara girdi. OPPO Reno 9 serisiyle kasım ayında tanıtımda olması beklenen şirketin bu serisindeki Pro Plus versiyonu, yeni detaylarıyla sızdırıldı. Bilgiler, akıllı telefonun sunacağı özellikleri ortaya çıkardı.

Bilgilere göre Reno 9 Pro Plus, 6.7 inç büyüklüğünde ve 2400 x 1080 piksel çözünürlüğünde FHD+ ekran ile tanıtılacak. Panel 120Hz yenileme hızı destekleyerek akıcı bir oyun ve medya deneyimi sağlayacak. Yüksek ekran-gövde oranı ve kavisli ekran, telefonun premium bir sunmasına sebep olacak.

Ayrıca telefonun Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacağı bildiriliyor. Bu yüksek performanslı yonga setine 8GB/12GB gibi RAM seçeneklerinin eşlik edeceğini söyleniyor. Telefon kullanıcısının yanında olabilmek için 80W destekli 4,700mAh kapasiteli pil ile desteklenecek.

Son olarak ise telefonun optik detayları hakkında ortaya bilgi atıldı. Telefon 50 Megapiksel çözünürlüğünde IMX890 birincil lens taşıyacak. 1.56 inç büyüklüğünde lense sahip olan bu kameraya, bir grafik işleme birimi de destek olacak. Selfie için 32 Megapiksel çözünürlüğünde ön kamera yer alacak. Telefonun diğer kardeşleriyle birlikte kasım ayında tanıtılması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.