Akıllı Telefon Kasım 4, 2022 13:50

Kullanıcı Memnuniyeti En Yüksek Telefonlar Açıklandı!

Kullanıcı Memnuniyeti En Yüksek Telefonlar Açıklandı!

AnTuTu, kullanıcı memnuniyeti en yüksek telefonları açıkladı. Listenin zirvesinde kamera odaklı telefon Xiaomi 12S Ultra var.

AnTuTu her ayın ilk haftasında belirli kategorilerdeki en iyi akıllı telefonları listeliyor. En güçlü, en iyi fiyat / performans odaklı listenin ardından bu defa kullanıcı memnuniyeti en yüksek Android telefonlar listelendi. Açıklanan listelerin tamamı Çin pazarına yönelik. Platform önümüzdeki birkaç gün içerisinde söz konusu listelerin bu defa küresel pazara yönelik olanları açıklayacak.

Ekim ayı listesine baktığımızda Xiaomi’nin 1 inçlik devasa kameraya sahip Xiaomi 12S Ultra modeli açık ara önde görünüyor. Telefonun kullanıcı memnuniyet oranı yüzde 95,68 olarak açıklandı. Xiaomi 12S ne yazık ki küresel çapta kullanıcıların alamayacağı bir telefon. Telefon sadece Çin’de satılmakta ve satın alan kullanıcıların neredeyse tamamı 12s Ultra’dan memnun görünüyor.

Listenin ikinci sıradan Nubia’nın Z40s Pro modeli yer alıyor. OPPO K10 5G’nin üçüncü sıraya yerleştiği listenin dördüncü sıradan iQOO 10 Pro, beşinci sırasında ise katlanabilir telefon Vivo X Fold’u görüyoruz.

Redmi K50 Extreme Edition altıncı, Huawei Mate 50 serisinin yedi ve sekizinci sırada yer aldığı listede ilk 10 içerisinde ayrıca Moto X30 Pro ve Xiaomi 12S modelleri yer alıyor.

Kullanıcı Memnuniyeti En İyi Telefonlar

  1. Xiaomi 12S Ultra
  2. Nubia Z40S Pro
  3. OPPO K10 5G
  4. iQOO 10 Pro
  5. Vivo X Fold
  6. Redmi K50 Extreme Edition
  7. Huawei Mate 50 Pro
  8. Huawei Mate 50
  9. Moto X30 Pro
  10. Xiaomi 12S
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.