Mobil Kasım 4, 2022 10:22

Honor Magic 5’in Özellikleri Netleşiyor! Gel Artık Türkiye’ye

Honor Magic 5’in Özellikleri Netleşiyor! Gel Artık Türkiye’ye

Honor Magic 5 cephesinde sular ısınmaya başladı. Amiral gemisi telefon Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak.

Huawei’den ayrıldıktan sonra yükselişini sürdüren Honor çok yakında Magic 5 serisiyle karşımıza çıkacak. güvenilir bir kaynak serinin temel modelinde yer alacak bazı özelliklere ışık tuttu. Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak telefonun odak noktasının ise kamera birimi olması bekleniyor. Şimdi detaylara geçelim.

Honor Magic 5 Özellikleri

Honor Magic 5’te 6.8 inç büyüklüğünde 1.5K çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip LTPO OLED ekran yer alacak. PWM karartma desteğine sahip olacak bu ekranda ayrıca 1 milyar renk, 120Hz ve HDR10+ ekran teknolojilerini göreceğiz.

Honor Akıllı Telefon

Honor Magic4 serisindeki modellerin tümü Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak. Bu işlemci 15 Kasım tarihinde tanıtılacak ve kısa süre içerisinde birçok modelde performansını gösterecek.

Honor Magic 4’ün kamera odaklı bir telefon olması bekleniyor. Ana kamera 50 megapiksel çözünürlüğünde görünüyor ve OIS desteği barındıracak. raporda ayrıca akıllı telefonun daha iyi sonuçlar için Yapay Zeka tabanlı ISP ayarlamalara sahip olacağı belirtiliyor. Pek çok Çinli marka amiral gemisi telefonlarında Sony’nin 1 inçlik kamera sensörüne geçiş yapacak. Honor cephesinde henüz bu yönde bir gelişme yaşanmadı.

Honor Magic 4’ün öne çıkan özelliklerinden biri de 100 watt kablolu, 50 watt kablosuz hızlı şarj desteği olacak telefon ayrıca IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı direnç gösterecek.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.