Android Kasım 2, 2022 14:08

En Hızlı Android Telefon El Değiştirdi!

En Hızlı Android Telefon El Değiştirdi!

AnTuTu performans testi uygulaması bugün karşımıza yeni liste ile çıktı. En hızlı Android telefon uzun süreden sonra el değiştirdi.

Performans testi uygulaması AnTuTu kıyaslamasının ekibi, Android işletim sistemine dayalı en üretken amiral gemisi akıllı telefonların yeni bir derecelendirmesini yayınladı. En hızlı Android telefon bu ay el değiştirdi. Ekim AnTuTu reytingine oyun telefonları hakim konumda.

Eylül ayında MediaTek Dimensity 9000+ tabanlı Asus ROG Phone 6 Dimensity Supreme Edition Ekim ayında birinci olmayı başarmıştı. Ancak Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1’e dayanan Asus ROG Phone 6 bu ay kendine zirvede yer buldu. Red Magic 7S Pro üçüncü sıraya yükseldi ve iQoo 10 Pro’yu dördüncü sıraya itti.

en hızlı Android telefon

Lenovo Legion Y70, iQOO 10, OnePlus Ace Pro, Moto X30 Pro, Xiaomi 12S Pro ve Nubia Z40S Pro şeklinde liste devam ediyor. Bu istatistikler 1 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında toplanmıştır. AnTuTu derecelendirmesi en yüksek sonuçları değil, ortalamayı kullanıyor. Her akıllı telefon için en az 1000 testin sonuçları dikkate alındı. Daha az teste sahip modeller derecelendirmeye girmiyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.