Akıllı Saat Kasım 1, 2022 12:47

Huawei Watch GT Cyber, Devasa Bir Tasarım Sergiliyor

Huawei Watch GT Cyber, Devasa Bir Tasarım Sergiliyor

Huawei kısa süre içerisinde yepyeni bir akılllı saat duyurusu gerçekleştirecek. SIra dışı model Huawei Watch GT Cyber ismini taşıyor.

Huawei önümüzdeki birkaç gün içerisinde Çin’de yeni nesil katlanabilir telefon P50 Pocket S modeliyle karşımıza çıkacak. Huawei’in aynı etkinlikte duyuracağı bir diğer ürünün akıllı saat olduğu anlaşıldı. Daha önce de bazı sızıntılara konu olan Huawei Watch GT Cyber akıllı saatin bu defa canlı görüntüsüyle karşı karşıyayız. Huawei daha önceki akıllı saatlerinden ayrılan yepyeni bir tasarım anlayışı sunan bir akıllı saatle karşımıza çıkıyor. Watch GT Cyber sportif ve bir o kadar da sert görünümlü bir saat olacak.

İşte Huawei Watch GT Cyber

Sızdırılan fotoğrafa baktığımızda yeni akıllı saatin sportif bir görünümle geleceğini söyleyebiliriz. Ayrıca sert bir tasarım anlayışı ile karşı karşıyayız. Huawei’in yeni nesil akıllı saate herkese hitap etmeyen bir model olacak. Kullanıcı kitlesinin daha çok sert sporlarla ilgi duyanlar olacağını söyleyebiliriz.

Watch GT Cyber’in en ilgi çekici yanı, dış kasasının kadrandan sökülebiliyor olması. Oldukça büyük görünen saat bu yapısıyla Apple Watch Ultra’yı gölgede bırakacaktır. Dijital bir kurma kolu dışında saat üzerinde herhangi bir fiziksel buton bulunmuyor. Yeni akıllı saat farklı bir yapıda olduğu için kordonlarının değiştirilebilir ve diğer aksesuarlarla uyumlu olup olmadığı şu an için bilinmiyor.

2 Kasım’da tanıtılacak Watch GT Cyber ilk etapta Çin pazarına yönelik olacak. Saatin daha sonra küresel çapta satışa sunulması bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.