Vivo Ekim 31, 2022 12:53

Vivo OriginOS 3 Güncellemesi için Tarih Verdi

Vivo OriginOS 3 Güncellemesi için Tarih Verdi

Çinli teknoloji devi Vivo’nun yeni arayüzü geliyor. Vivo OriginOS 3 güncellemesi Kasım ayında resmi olarak gösterilecek.

Çinli teknoloji devleri Android telefonlarına yeni özellikler ekleyecek olan yazılım güncellemelerini duyurmaya devam ediyor. Android tarafında çok haraketli olan arayüz güncellemelerine şimdi de vivo katılıyor. Vivo OriginOS 3 güncellemesi için bugün tarih verdi.

vivo, bu ayın başlarında küresel pazarlar için Funtouch OS 13’ü tanıtmıştı. Bugün ise şirket, OriginOS 3’ü 8 Kasım’da vivo geliştirici konferansında Çin pazarı için tanıtacağını doğruladı. Bu haber, geçen Aralık ayında OriginOS Ocean’ın piyasaya sürülmesinden sonra geliyor. Şirket, bir sonraki sürüm için sayı serisini bir kez daha benimsiyor.

Yayınlanan teaser görüntüsünden, OriginOS 3 renkli bir tasarıma ve şeffaflığa sahip olacak gibi görünüyor. Arayüz güncellemesi genel kararlılığı ve performansı iyileştiren Android 13’e dayanacak. OriginOS Ocean’ın getirdiğine benzer yeni widget bekleyebiliriz. Raporlara göre, hafif ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunacak ve kullanıcıların günlük akıllı telefon kullanımını daha kolay hale getirecek birkaç yeni özellik ekleyecektir.

Vivo OriginOS 3
Vivo OriginOS 3

Buna ek olarak, bu yılki vivo geliştirici konferansı, bir ana etkinlik ve IoT, yapay zeka, güvenlik ve gizlilik, oyun ve daha fazla yenilik gösterilecek. Vivo’nun yeni arayüz güncellemesi ile rakiplerini kıskandıracağı düşünülüyor. Bakalım Çinli teknoloji devi karşımıza ne gibi yenilikler ile çıkacak? Bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.