Telegram Ekim 28, 2022 11:57

Telegram OnlyFans Gibi Fotoğraf Satmaya Başladı

Telegram OnlyFans Gibi Fotoğraf Satmaya Başladı

Telegram ilginç hamleler yapmaya devam ediyor. Mesajlaşma devi şimdi de OnlyFans gibi fotoğraf ve video satışına başlayacak.

WhatsApp’ın en büyük rakibi olan Telegram, ücretli fotoğraf ve video satma özelliği ile güncellendi. Telegram’ın, yazarların ücretli yayınlar oluşturabileceği özel içerikten para kazanmanın yolunu sunması, platformun OnlyFans gibi olacağının sinyallerini veriyor diyebiliriz.

Code Durov’a göre, belirli bir maliyet ödeyene kadar kullanıcılar için özel fotoğraf ve video materyalleri engellenecek. Bu yaratıcılıktan para kazanma yönteminin orijinal içeriğe sahip açık ve halka açık kanalların sahipleri için faydalı olacağı belirtilmektedir.

Kullanıcılar, Telegram’ı uzun süredir fotoğraf ve video satmanıza izin veren OnlyFans hizmetiyle karşılaştırmaya başladı. Bu aşamada, işlev test aşamasındadır, ancak kullanıcılar zaten ücretli yayınlar yayınlayabilir. Bunu yapmak için @donate botunu kanalınıza bağlamanız ve kaydolmanız gerekiyor.

Modern çağda artık para kazanmanın yeni yolu fotoğraf ve video satmak maalesef. Bu tip yetişkin içerikler ile ciddi anlamda milyon dolarlar kazananlar var. Telegram’ın da bu bağlamda OnlyFans’a rakip olmak istemesi çok haklı bir girişim diyebiliriz. Bağış yolu ile müstehcen fotoğraflar paylaşma olayı bakalım toplumları nereye sürükleyecek?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.