Güncel Teknoloji Haberleri Ekim 28, 2022 20:55

Redmi Smart TV X86 Tanıtıldı, Xiaomi’den Büyük Atak

Redmi Smart TV X86 Tanıtıldı, Xiaomi’den Büyük Atak

Teknoloji devi Xiaomi, Redmi Smart TV X86 akıllı televizyonunu tanıtarak sektörde büyük atağını gerçekleştirdi. İşte ürünün detayları.

Xiaomi, yalnızca akıllı telefonlar üretmiyor. Şirket teknoloji dediğimizde aklımıza gelen çoğu ürünü geliştirip piyasaya sürüyor. Şimdi ise şirket, Redmi markası altında yeni bir akıllı televizyonunu piyasaya sürdü. Redmi Smart TV X86 ismiyle kayıtlara geçen akıllı televizyon, görenlerin büyük ilgisini çekti. Gelin hep birlikte televizyonun tüm detaylarına göz atalım.

Redmi Smart TV X86 Özellikleri ve Fiyatı

Yeni tanıtılan Smart TV X86’nın 86 inçlik dev ekranı yoğun özellikler sunmakta. 178° görüş açısı, 60 Hz yenileme hızı, Delta E≈3 renk doğruluğu ile 16:9 en boy oranı, 3.840 x 2.160 piksel (4K) çözünürlük ekranın derin detaylarında öne çıkıyor. Bu dev ekran, tam olarak 1,92 x 1,10 metre ölçülerinde. Ne kadar büyük olduğunu siz hayal edin.

Redmi Smart TV X86, USB 3.0, USB 2.0, HDMI 2.0 ve çift bantlı Wi-Fi bağlantılarını desteklemekte. İki HDMI 2.0 girişi bulunurken diğerleri tek bir girişe sahip. Dev ekranlı Redmi akıllı TV, yüksek kaliteli sesin yanı sıra sürükleyici bir izleme deneyimi sunmakta. 

Amiral gemisi TV, iki adet 10W hoparlörle donatılmış durumda ve metal gövde tasarımına sahip. Kesintisiz eğlence için yerleşik XiaoAI uzak alan ses kontrolü desteği de mevcut.

Televizyon ayrıca 2GB RAM /16GB depolama yapılandırmasına sahip dört çekirdekli A55 işlemci ile donatılmıştır. Akıllı televizyon tüm bu özellikleriyle 733$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ön sipariş sürecinde 692$ fiyat etiketiyle satılacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.