Nothing Ekim 27, 2022 11:20

Nothing Ear (stick) Şık Tasarımı ile Geldi

Nothing Ear (stick) Şık Tasarımı ile Geldi

Nothing’in yeni kulaklığı Nothing Ear (stick) bugün resmi olarak tanıtıldı. Şık tasarıma sahip olan kulaklık ses konusunda da iddialı.

Londra merkezli tüketici teknolojisi şirketi Nothing, şirketin ikinci gerçek kablosuz kulaklıkları olan Nothing Ear (stick) ile karşımıza çıktı. Bu kulaklıklar da şeffaf bir tasarıma sahip. Ancak Ear modelinden farklı olarak açmak için bükülen yeni bir şarj kutusunda geliyor. Şirket, yarım kulak içi tasarıma sahip olduğunu ve 100 çift kulakta test edildiğini ve 4.4g hafif bir tasarıma sahip olduğunu söylüyor. Ancak, bu kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliğinin yer almadığını belirtelim.

Kulaklıklar, yeni özel 12.6mm dinamik sürücü sayesinde her frekansta minimum bozulma ile güzelce dengelenmiş zengin bass vadediyor. Kulaklığı mobil uygulaması, kulaklıkları takarken bas kaybını algılıyor. Ayrıca ekolayzır eğrisini optimum seviyeye ayarlayarak mükemmel bir yumruk derinliği sunuyor.

Nothing Ear (1), “Nothing X” olarak yeniden markalandı ve özelleştirilebilir EQ, Bass Lock, Low lag oyun modu ve daha fazlasını sunuyor. Yeni kulaklıklar, kasayla birlikte 7 saat oynatma ve 29 saate kadar toplam oynatma sözü veriyor. Aynı zamanda ultra hızlı şarj sunar, bu nedenle 10 dakikalık şarj 9 saate kadar dinleme sağlıyor.

Nothing Ear (stick)

Nothing Ear (Stick) özellikleri

  • 12.6mm dinamik sürücü, PEN (Polietilen Naftalat) + PU (Poliüretan) Diyafram
  • Android 5.1 ve sonrası ile iOS 11 ve sonrası ile uyumlu Bluetooth 5.2, AAC ve SBC codec bileşeni, Google Fast Pair’i destekler
  • Ses Teknolojisini Temizle
  • Toza ve suya dayanıklı (IP54)
  • Boyutlar Kulaklık: 29,8 x 18,8 x 18,4 mm; Şarj kutusu: 87,1 × 29,8 × 29,8 mm
  • Ağırlık: Kulaklık: 4.4g; Şarj kutusu: 46.3g
  • Tomurcuklar 7 saate kadar müzik çalma, 3 saate kadar konuşma süresi, 29 saat çalma ve şarj kutusuyla 12 saat konuşma süresi sunar, Hızlı şarj – 9 saat toplam çalma için 10 dakika
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.