Akıllı Telefon Ekim 24, 2022 9:52

Redmi Note 12 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Redmi Note 12 Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Ve Redmi cephesinden beklenen açıklama geldi. Redmi Note 12 serisinin tanıtım tarihi belli oldu. Telefon serisi birkaç gün uzağımızda.

Son birkaç haftadır adını sıklıkla duyduğumuz Redmi Note 12 serisi için beklenen tarih geldi. Redmi Note 12 serisinin tanıtım tarihi açıklandı, meraklı kullanıcılar artık takvimlerinde 27 Ekim tarihini işaretleyebilir.

Redmi Note 12 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Xiaomi, Redmi markası altında sunacağı orta segment telefonları 27 Ekim tarihinde ilk olarak Çin pazarına yönelik duyuracak. Öte yandan Xiaomi’nin paylaştığı poster serinin kamera modülüne bir bakış atmamızı sağlıyor. Serideki telefonlarda üç kamera yer alacak. Kamera modülünün tasarımı, mayıs ayında Çin’de tanıtılan Redmi Note 11T Pro serisiyle neredeyse aynı görünüyor. Dikkat çeken tek fark, Note 11T Pro’nun dikey bir LED flaş ünitesine sahip olması.

Redmi Note 12 serisinin tanıtımına sadece üç gün kaldı. Bu süre zarfında Xiaomi’nin teknik detaylara dair paylaşımlar yapması bekleniyor. Seri her ne kadar bu ay Çin’de tanıtılacak olsa da, küresel pazardaki kullanıcıların Redmi Note 12 serisi için ocak ya da şubat ayını beklemesi gerekecek. Serinin önceki modellerinde olduğu gibi Redmi Note 12 serisi de küresel pazara açıldığında teknik detaylarda farklılık olacak.

Öte yandan 27 Ekim tarihinde Çin’de tanıtılacak seride gözler en çok Redmi Note 12 Pro+ modelinde olacak. 210 watt hızlı şarj desteğine sahip olacağı bildirilen telefon aynı zamanda markanın kavisli ekrana sahip ilk modeli olacak. Telefona ayrıca Dimensity 1080 işlemcisi güç verecek. Seriye dair yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.