Mobil Ekim 24, 2022 15:53

Redmi Note 12 Pro Böyle Görünecek!

Redmi Note 12 Pro Böyle Görünecek!

Redmi’nin yeni telefonu Redmi Note 12 Pro için tanıtım görseli yayınlandı. Telefon tasarımsal açıdan Xiaomi’nin modellerine benzeyecek.

Çinli teknoloji devi Redmi, Redmi Note 12 telefonlarıyla ilgili ayrıntıları açıklamaya başladı. Bugün ilk kez Redmi Note 12 Pro modelinin tasarımı net olarak ilk kez gösterildi. Arka panelin görüntülerine bakılırsa, tasarımda hiçbir açıklama olmayacak. Yayınlanan görsele göre ana kamera ünitesi Redmi Note 11T Pro’nunkiyle neredeyse aynı yapıda olacak.

Bu yüzden kamera bölümünün içinde niteliksel değişiklikler yapılacak gibi görünüyor. Kamera tarafında yeni seride büyük bir sıçrama görebiliriz. Note 12 Pro ve 12 Pro+ kavisli AMOLED ekran ile gelecek. Bu ekranların 120 Hz tazelemeye sahip olacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

MediaTek Dimensity 1080 üzerine inşa edilecek olan Pro modelde 8 GB RAM yer alacak. Ana modelde ise Snapdragon 778G yonga setini göreceğiz. Ana modelin 6 GB RAM ve 8 GB RAM’li sürümlerinin olması bekleniyor.

Redmi Note 12 Pro

27 Ekim tarihinde tanıtılacak olan bu yeni seri fiyat açısından da uygun olacak. Çin ve Hindistan pazarında satışa sunulacak olan bu modellerin Avrupa ve Türkiye pazarına POCO markası adı altında açılması bekleniyor. Ancak Avrupa fethi muhtemelen 2023 yılına sarkabilir.

Redmi’nin 27 Ekim’deki etkinliğinde sadece telefonlar tanıtmayacağını da belirtelim. Çinli firma bu etkinlikte yeni televizyon, tablet ve laptop modellerini de sergileyebilir.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.