Huawei Ekim 24, 2022 15:20

Huawei P50 Pocket S Karşınızda, Dünyanın En Ucuz Katlanabilir Telefonu

Huawei P50 Pocket S Karşınızda, Dünyanın En Ucuz Katlanabilir Telefonu

Teknoloji devi Huawei, P50 Pocket S isimli katlanabilir akıllı telefonu için büyük hazırlıklarda. Telefon tanıtım tarihi ve tasarımıyla gündeme çıkarak bekleyenlerinin heyecanını yükseltti. Gelin yaklaşan telefonun tüm detaylarına göz atalım.

Huawei P50 Pocket S Tanıtım Tarihi, Tasarımı, Fiyatı ve Özellikleri

Teknoloji devinin yaklaşan katlanabilir akıllı telefonu P50 Pocket S, katlanabilir telefon tarihinin en ucuz modeli olacak. Huawei, yeni katlanabilir akıllı telefonun 2 Kasım tarihinde tanıtacağını açıkladı. Lansman öncesinde de telefonun görselleri ortaya çıktı. Telefonun, yeşil, mavi, sarı, pembe ve lila renk seçenekleriyle geleceği de gözükmekte. Telefonun diğer tasarım detaylarının geçen yıl tanıtılan P50 Pocket ile aynı olacağı bildiriliyor. Ekran tarafında akıllı telefon, 120Hz yenileme desteği ve benzeri yüksek kaliteli ekran özellikleri taşıyacak.

Huawei P50 Pocket ülkesi Çin’de 1.250 dolar’dan satışa sunuldu. Söz konusu P50 S Pocket ise Snapdragon 778G işlemcisiyle 256GB versiyonunun fiyatının 689 dolar’a çekileceği bildiriliyor. 512GB versiyon ise 965 dolar‘dan satılacak. Fiyat tarafında ciddi bir düşüş söz konusuyken bu durum büyük ihtimalle P50 Pocket S’i 2023’ün en çok satan katlanabilir akıllı telefonuna dönüştürecek.

Kısa süre önce sızdırılan fotoğraflar, P50 Pocket S’in önceki modele benzer bir tasarımla çıkış yapacağını göstermiş durumda. Burada Huawei’in bu denli fiyat düşüşünde başka hangi donanımları değiştirdiği merak edilmekte. P50 Pocket S hakkında yeni gelişmeleri yaşandıkça sizlere aktaracağız.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.