Mobil Ekim 21, 2022 12:39

Honor 80 Serisinin Özellikleri Belli Oluyor, Canavarlar Yolda

Honor 80 Serisinin Özellikleri Belli Oluyor, Canavarlar Yolda

Mobil pazarın öncü şirketi, Honor 80 serisi için büyük hazırlıklarda. Şimdi telefonun özellikleri belirginleşiyor.

Mobil devi Honor, geçtiğimiz mayıs ayında Honor 70 isimli akıllı telefon serisini piyasaya sürmüştü. Yoğun özelliklerle gelen akıllı telefonun devam modeli de yolda. Şimdi Honor 80 serisi, özellikleriyle parıldayarak neler sunacağı konusundaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaya başladı. Detaylara göz atalım.

Honor 80 Serisi Neler Sunacak?

Honor 80’nin yonga setine ve kamerasına dair yeni bilgiler ortaya çıktı. Kaynağa göre akıllı telefon serisi, ana, Pro ve Pro+ modellerini kapsayacak. Honor 80 modelinin MediaTek’in Dimensity 1080 yonga setinden güç alacağı belirtiliyor. Ana modelde 64 Megapiksel çözünürlüğünde birincil kamera göreceğiz.

Pro modelde ise Qualcomm’un 778G yonga seti yer alacak. Optik tarafta 108 Megapiksel çözünürlüğünde birincil lens yer alacak. Ancak en göze çarpan nokta ise serinin Pro+ modelinde.

Bu amiral gemisi modelde Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle geleceği bildiriliyor. 200 Megapiksel birincil kamera ve 100W hızlı şarj desteği, akıllı telefonu öne çıkaran faktörlerden olacak. 12GB RAM ve AMOLED ekran desteğinin cihazın diğer elementlerinden.

Akıllı telefonlara dair başka bir bilgi mevcut değil. Ancak kaynaklar, bu serinin yakında tanıtılacağına işaret ediyor. Honor 70’in bazı özelliklerini de sizlere hatırlatalım. Honor 70 ön kısmında 6.67 inç büyüklüğünde OLED ekran taşımaktaydı. Snapdragon 778G+ yonga seti, 8GB/12GB RAM ve 128GB/256GB/512GB sisteme eşlik etmekteydi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.