Akıllı Telefon Ekim 20, 2022 9:21

Redmi Note 12 Serisi İçin İlk Resmi Paylaşım Geldi! Değişime Hazır Olun

Redmi Note 12 Serisi İçin İlk Resmi Paylaşım Geldi! Değişime Hazır Olun

Redmi Note 12 serisi hakkında nihayet ilk resmi paylaşım yapıldı. Redmi merakla beklenen telefon serisini ekim ayı içerisinde duyuracak.

Redmi Note serisi telefonlar yılda iki kez yenilirken, kullanıcıların tüm dünyada en çok ilgi gösterdiği telefon serileri arasında yer alıyor. Redmi Note 11 ailesi geçen yıl ekim ayında tanıtıldı. Ürün döngüsü tamamlanman üzere ve yaklaşan Redmi Note 12 serisi hakkında ilk kez resmi bir paylaşım yapıldı. Telefonların bir süreden beridir Çin’de sertifika sürecinden geçtiğini hatırlatalım.

Redmi Note 12 Serisi, Ekim Ayında Tanıtılacak

Xiaomi tarafından yapılan paylaşıma göre Note 12 serisi ekim ayında yani bu ay içerisinde duyurulacak. Paylaşılan poster Redmi Note 12 ailesinin seride bugüne kadarki en büyük yükseltmeyi gerçekleştireceğini söylüyor. Telefonların kamera, işlemci ve şarj hızı noktasında iddialı olacağını düşünüyoruz. Beklentimiz Redmi’nin seriye artık yeni bir görünüm kazandırması da olacaktır.

Serinin Redmi Note 12, Note 12 Pro, Note 12 Pro+ ve Note 12 Pro Ultra olmak üzere dört modeli içermesi bekleniyor. 3C sertifikasına göre ilk üç model 67W, 120W ve 210W hızlı şarj desteğiyle gelecek. Redmi Note 12 Pro Ultra‘nın teknik özellikleri hakkında ne yazık ki herhangi bir bilgi mevcut değil. 

Note 12 Pro ve Pro+, Dimensity 1080 yonga seti ile donatılacak. Tüm serinin AMOLED panel ve 50 megapiksel ana kamera ile gelmesi bekleniyor. Redmi’nin ayrıca serideki bazı modellerde OIS desteğine yer vereceğini düşünüyoruz. Serideki bazı modeller 5.000 mAh pil içerecek. Ayrıca mobil dünyasında ilk kez 210 watt hızlı şarj desteğiyle tanışacak olmanın heyecanını yaşamıyor değiliz.

Redmi Note 12 serisinin MIUI 13 sürümüyle çıkış yapması bekleniyor. Telefonlar ilk etapta Çin pazarına yönelik olacak. Küresel çapta satışların yeni yılla birlikte başlayacağını söyleyebiliriz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.