Redmi Ekim 18, 2022 18:53

Redmi Smart TV A70 Tanıtıldı, Böyle Bir Televizyon Görmediniz

Redmi Smart TV A70 Tanıtıldı, Böyle Bir Televizyon Görmediniz

Teknoloji devi Xiaomi, Redmi markası altında smart TV A70 isimli akıllı televizyonunu tanıttı. İşte cihazın tüm detayları karşınızda.

Redmi markası, yalnızca akıllı telefonlarla karşımıza çıkmıyor. Şirket bünyesinde kulaklıklar gibi aksesuarlar ve akıllı ev ürünleri gibi birbirinden farklı ürünleri de kapsıyor. Bu geniş ürün gamı içerisinde şirket, şimdi yeni bir akıllı televizyonuyla bizlerle. Kayıtlara Redmi Smart TV A70 ismiyle geçen akıllı televizyon, resmi olarak tanıtıldı. Gelin televizyonun tüm özelliklerine ve fiyatına göz atalım.

Redmi Smart TV A70 Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı televizyon 70 inç büyüklüğünde devasa bir ekrana sahip. Bu ekran 3840 x 2160 çözünürlük ve %96 ekran-gövde oranı sunuyor. Neredeyse çerçevesiz bir tasarımla gelen akıllı televizyon, DCI-P3 renk gamının %78’ini ve 1 milyar renk kapsamını destekliyor.

Televizyonun diğer detaylarında ise kızılötesi ve 2.4GHz Wi-Fi desteği görüyoruz. Canlı ses kalitesi sunan iki adet yüksek güçlü 10W hoparlör de ses görevini alıyor. Tasarım açısından televizyon gözleri alıyor. Arayüz açısından, Redmi Smart TV A70’de iki USB bağlantı noktası, iki HDMI arabirimi, bir anten, S/PDIF, AV girişi ve bir ağ bağlantı noktası bulunuyor.

300’ü aşan testten geçen televizyon -25° derece ve -60° derece sıcaklıklarda çalışabiliyor. Bu dayanıklı televizyon, gücünü 1.5GB RAM ve dört çekirdekli Cortex-A35 işlemcisinden alıyor. Akıllı televizyon tüm bu özellikleriyle 306$ fiyat etiketiyle 31 Ekim’de satışa çıkacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.