OPPO Ekim 18, 2022 17:23

OPPO Reno 8 Pro House of the Dragon Limited Edition Geliyor

OPPO Reno 8 Pro House of the Dragon Limited Edition Geliyor

OPPO’dan yeni özel sürümler gelmeye devam ediyor. Şimdi de OPPO Reno 8 Pro House of the Dragon Limited Edition geliyor.

Firmalar ile kurduğu özel ilişkiler sonrasında OPPO’dan bu zamana kadar birçok özel sürüm telefon görmüştük. Temmuz ayında satışa sunulan Reno 8 Pro şimdi de bu özel sürümün yeni oyuncusu olacak. Çinli teknoloji devinin yaptığı açıklamaya göre çok yakında OPPO Reno 8 Pro House of the Dragon Limited Edition modeli tanıtılacak.

Sevilen dizinin özel sürümü yine sınırlı sayıda üretilecek. Dizinin temasına sahip olan bu telefonun oldukça şık göründüğünü belirtelim. Kutu içeriğinde ekstraların da olacağı yeni canavarda tema ve zil sesi gibi özelleştirmeler de bulunacak. Dizi temasını komple benimseyecek olan OPPO’nun bu telefonu ne kadardan satışa sunacağı şimdilik bilinmiyor.

Özel sürüm telefonla ilgili bir tweette şirket şunları söyledi; Bağlılığınızı anmak için, House of the Dragon x OPPO size bahşetmekten gurur duyar. Sırlarının bekçisi ve içinde yanan ateşlerin ateşleyicisi. Ejderha pimi ile kilidini açın. Targaryen Hanesi’ne bağlılığınızı onurlandırın ve krallığın hüküm sürdüğü ejderhalar gibi gökyüzüne yükselin.”

İlk olarak Çin ve Hindistan pazarında satışa sunulacak olan bu telefonun Avrupa pazarına gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Muhtemelen bu telefon bu iki pazara özel olarak çıkacak. Fiyat açısından ise OPPO’nun nasıl bir yol izleyeceği bilinmiyor. Ana modelden tek farkı muhtemelen 12 GB RAM seçeneği de olabilir.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.