Akıllı Telefon Ekim 17, 2022 15:52

OnePlus 11 Pro’yu Unutun, Düz Modeli Geliyor

OnePlus 11 Pro’yu Unutun, Düz Modeli Geliyor

Yeni bir sızıntıya bakılırsa OnePlus’ın 2023’ün ilk yarısı için sadece OnePlus 11 modelini duyuracak. Pro model iseyılın ikinci yarısına kalacak.

Yılın son çeyreğine girdiğimiz şu günlerde mobil dünyası 2023’ün amiral gemisi telefonlarına sahne olmaya hazırlanıyor. Pek çok marka gibi OnePlus da 2023’ün ilk yarısında bir ya da iki amiral gemisi telefonla karşımıza çıkacak. Şu ana kadarki sızıntılar ve gelişmeler, markanın OnePlus 11 Pro modelini duyuracağı yönündeydi. Güvenilir bir kaynağın paylaşımı, OnePlus cephesinde bir strateji değişliğine gidileceğini gösteriyor.

OnePlus, son yıllara bakıldığında ürün tanıtım stratejisini sık sık değiştir. Önceleri yılın ilk yarısında amiral gemisi telefon, yılın ikinci yarısında aynı telefonun “T” versiyonunu tanıtılmaktaydı. Daha sonra Pro ve standart olmak üzere sadece iki model tanıtıldı. 2022 yılına baktığımızda sadece Pro model tanıtıldı.

OnePlus 11, Yılın İlk Amiral Gemisi Telefonu Olacak

Gelelim haberimize konu olan gelişmeye. Güvenilir bir kaynağın aktardığına göre OnePlus, 2023’ün ilk yarısında sadece bir amiral gemisi telefon duyuracak ve bu model OnePlus 11 ismiyle çıkış yapacak. Yılın ikinci yarısına gelindiğinde telefonu bir Pro model takip edecek.

OnePlus11 muhtemelen ocak ayı içerisinde tanıtılacak. OnePlus’ın ilk amiral gemisi telefonu Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden güç alacak. Yılın ikinci yarısında tanıtılması beklenen diğer modelde ise muhtemelen Snapdragon 8+ Gen 2’yi göreceğiz. OnePlus’ın önümüzdeki haftalarda duyuracağı telefona dair yeni gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.