Mobil Ekim 17, 2022 16:49

Motorola Moto X40 Standartları Değiştirmeye Geliyor

Motorola Moto X40 Standartları Değiştirmeye Geliyor

Teknoloji devi Motorola, Moto X40 akıllı telefonuyla karşımızda. Telefon bildiğimizin ötesinde bir cihaz olacak. İşte detaylar.

Motorola, geçtiğimiz yılın aralık ayında Moto X30’u piyasaya sürmüştü. Bu akıllı telefon global pazarda Moto Edge 30 Pro ismiyle yer alıyordu. Şimdi ise şirket, Motorola X30’un halefi olan Moto X40 üzerinde çalışıyor. Bu canavar model 3C sertifikasını alarak taşıyacağı özelliklerin izlenimini bizlere sundu. Gelin telefonun bilinen detaylarını inceleyelim.

Motorola Moto X40 Neler Sunacak?

Mobil pazarın öncülerinden Motorola, Moto X40 telefonu için büyük hazırlıklarda. Global pazara Moto Edge 40 Pro ismiyle çıkmasını beklediğimiz cihaz 3C sertifikasını aldı. Böylece telefonun yakında piyasaya sürüleceği de anlaşıldı. Kaynaklardan gelen bilgilere göz attığımızda telefonun FHD+ çözünürlüklü bir ekrana sahip olacağını görüyoruz. AMOLED, HDR10+, yüksek yenileme hızları ve benzeri üst düzey ekran teknolojilerinin bu modelde yer alacağı kesin.

En can alıcı nokta ise akıllı telefonun taşıyacağı yonga seti. Kaynaktan gelen bilgilere göre cihaz, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından desteklenecek. Qualcomm’un son canavarı olan bu yonga seti, kullanılan telefona inanılmaz bir güç sunuyor.

50 Megapiksel çözünürlüğünde birincil kamera taşıyacak olan Moto X40’ın, 68W hızlı şarj desteği sunacağı aktarıldı. Daha fazla ayrıntının ise ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Motorola’nın X40 ve yeni canavar modelleri hakkındaki bilgileri kaçırmamak için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.