Mobil Ekim 13, 2022 15:55

realme 9 Pro Plus için Beklenen Güncelleme Geldi!

realme 9 Pro Plus için Beklenen Güncelleme Geldi!

Mobil devinin son akıllı telefonu realme 9 Pro+ için beklenen Android 13 güncellemesi geldi. İşte detaylar karşınızda.

realme’nin ana akım serilerinde yer alan realme 9 Pro Plus akıllı telefonu, yıla damgasını vuran cihazlardan olmuştu. Şimdi ise akıllı telefon yeni bir güncelleme alarak son işletim sistemine kavuşacak. Şirket, realme 9 Pro Plus’a Android 13 Erken Erişim programının geldiğini an itibariyle duyurdu. Detaylara göz atalım.

realme 9 Pro Plus Android 13 Güncellemesine Kavuşuyor

Mobil devi, ana akım modeli için beklenen güncellemeyi duyurdu. Android 13 güncellemesine kavuşan ilk telefonlardan olan realme 9 Pro Plus’a şimdi Android 13’ün Erken Erişim programı geldi. Şu anda realme 9 Pro Plus’a gelen güncelleme nihai sürüm değil. Testler yapıldıktan sonra telefon, Android 13’ün nihai sürümüne erişecek. Kullanıcıların yaptığı testlerle ve geri bildirimlerle birlikte işletim sistemi geliştirilip son sürümüyle yeniden bizlerle olacak.

Telefon için gelen Android 13 Erken Erişim programı, cihazlarını RMX3392 11.A.12 veya RMX3392 11.A.13 sürümlerine güncelleyen realme 9 Pro Plus kullanıcılarına şu anda açık. Telefonunuzun Ayarlar → Yazılım Güncelleme → Sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunduktan sonra Deneme Sürümü → Şimdi Başvur kısmına girip formu doldurduktan sonra programda yer edinebilirsiniz.

Diğer realme akıllı telefonlar için beklenen yazılım güncellemesinin sırayla her güncel modele geleceğini düşünüyoruz. Ancak Android 13’ün yeni olduğunu hatırlarsak, güncellemenin beklenen telefonlara gelmesine daha vakit var. Gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.