Sinema-dizi Ekim 12, 2022 18:55

Avengers, Deadpool 3 ve Fantastik Dörtlü Ertelendi, Marvel’cılar Üzgün!

Avengers, Deadpool 3 ve Fantastik Dörtlü Ertelendi, Marvel’cılar Üzgün!

Marvel’ın yeni filmleri Avengers, Deadpool 3 ve Fantastik Dörtlü için erteleme kararı geldi. İşte ertelenen filmlerin yeni tarihleri.

Marvel evrenindeki sorunlar yalnızca hayali evrendeki problemlerle sınırlı kalmıyor. Gerçek dünyada da benzer problemleri görmek mümkün. Kaynaktan gelen bilgiler Marvel’ın yeni filmleri Avengers, Deadpool 3 ve Fantastik Dörtlü ve daha fazla filmi için erteleme kararının geldiğini gösteriyor. Gelin ertelenen filmlerin yeni çıkış tarihlerine göz atalım.

Marvel Filmleri için Erteleme Kararı! Peki Yeni Tarihleri Ne?

Yukarıda belirttiğimiz filmlere ek olarak Blade, Avangers: Secret Wars ve isimsiz bir Marvel filmi daha ertelendi. Blade filminin problemi ise yönetmenden kaynaklanıyor. Filmin çekimleri geçtiğimiz günlerde iptal edildi. Mevcut yönetmeni ile anlaşmasını durduran şirket, yeni bir yönetmen bulduğunda filmin çekimlerine devam edecek. Blade filminin ne zaman çıkacağı belirsiz.

Deadpool 3 ise normal koşullar altında 6 Eylül 2024’te vizyonda olacaktı. Bu film de ertelenerek 8 Kasım 2024’te çıkışını yapacak. Fantastik Dörtlü filmi aynı şekilde 8 Kasım 2024’ten 14 Şubat 2025’e ertelendi. Avengers: Secret Wars ise 7 Kasım 2025’ten 1 Mayıs 2026 tarihine alındı. Son olarak ise isimsiz bir Marvel filmi de 14 Şubat 2025’ten 7 Kasım 2025’te bizlerle olacak.

Bu filmlerin neden ertelendiği bilinmiyor ancak Marvel’ın büyük sıkıntılar yaşadığı kesin gibi gözüküyor. Umarız ki şirket sorunlarını çözer ve yeni filmlerini yeni bir erteleme olmadan vizyona alır. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.