Mobil Ekim 11, 2022 14:52

TECNO POVA 4 ve POVA 4 Pro Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

TECNO POVA 4 ve POVA 4 Pro Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Geçtiğimiz günlerde özellikleriyle karşımıza çıkan TECNO POVA 4 ve POVA 4 Pro şimdi resmi olarak tanıtıldı. İşte telefonun tüm detayları.

TECNO yeni akıllı telefonlarını son hızla geliştirmeye devam ediyor. Şimdi ise şirket POVA 3 serisinin devamı olan TECNO POVA 4 ve POVA 4 Pro modellerini resmi olarak tanıttı. Akıllı telefonlar her yönüyle dikkat çekmeyi de başardı. Gelin cihazların tüm detaylarına göz atalım.

TECNO POVA 4 ve POVA 4 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Serinin ana modeli POVA 4’ten başlarsak karşımıza 6.82 inç büyüklüğünde ve HD+ çözünürlükte IPS LCD ekran çıkıyor. 90Hz ekran yenileme hızı sunan akıllı telefon arka kısmında çift, ön kısmında bir selfie lensi taşıyor. Telefon gücünü MediaTek’in Helio G99 yonga setinden alıyor.

POVA 4

Telefonun optik sisteminde ise 8 Megapiksel selfie lensi yer alıyor. Arka kısımda 50 Megapiksel birincil kamera ve yardımcı bir lens mevcut. Telefon 8GB/128GB RAM ve dahili depolama seçeneğiyle tanıtıldı. Pil kısmında ise 18W destekli 6.000 mAh kapasiteli pil mevcut.

Profesyonel model POVA 4 Pro ise bizleri 6.66 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlükte AMOLED ekranıyla karşılıyor. 90Hz ekran yenileme hızı sunan bu telefon, tasarım konusunda daha hoş ve farklı bir tasarım sağlıyor. Telefonun optik kısmında 50 Megapiksel birincil kamera, bir adet yardımcı lens ve 8 Megapiksel selfie lensi yer alıyor.

POVA 4 Pro

Pil kısmında ise aynı kapasitede 45W destekli 6.000 mAh kapasiteli pil mevcut. Mavi renk seçeneğine sahip olan akıllı telefon gücünü MediaTek’in Helio G99 yonga setinden alıyor. Telefon tüm bu özellikleriyle 259$ fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.