Sinema-dizi Ekim 10, 2022 8:51

The Walking Dead Yan Dizisiyle Geri Dönüyor, İşte “Dead City”

The Walking Dead Yan Dizisiyle Geri Dönüyor, İşte “Dead City”

11. sezonuyla final yapacak olan The Walking Dead serisinin yan dizisi “Dead City” gündemde. Gelin yan dizinin tüm detaylarını inceleyelim.

Bir türlü bitmek bilmeyen The Walking Dead dizisi, 2010’dan beri yayında. Toplamda 178 bölümü içeren dizi, şu anda final yapmayı bekliyor. 11. sezon ikinci kısım ile tamamlanacak olan dizinin ardından yeni bir dizi gelecek. Bir yan dizi olarak gelmesi beklenen The Walking Dead: Dead City, resmi olarak duyuruldu ve görselleri de yayınlandı. Detaylara göz atalım.

TWD: Dead City Duyuruldu, Negan ve Maggie Mücadelesi Geliyor

Daha önceden AMC, TWD’nin yan dizisi Fear The Walking Dead’ı yayınlamıştı. Şimdi ise şirket, ikinci yan diziyi TWD finalinden sonra yayınlayacak. Nisan 2023 yılında yayınlanması beklenen TWD: Dead City’nin baş rollerinde Jeffrey Dean Morgan ve Lauren Cohen yer alacak. Yani TWD’nin ünlü Negan ve Maggie karakterleri bu yan dizide büyük bir mücadeleye girecek.

New York içerisinde geçmesi beklenen dizi, şehrin post-apokaliptik tasvirini bizlere sunacak. Soğuk ve zombi dolu sokaklarda bu iki başrolün mücadelesi de parlayacak. Dizi hakkında başka bir bilgi mevcut değil ancak görselleri paylaşıldı.

Son sezonuyla ekranlara veda edecek olan TWD dizisinin yan dizisi Dead City, bekleyenler tarafından bazı eleştirilere de maruz kaldı. Bekleyenler yan dizi hakkında, “zirvede bırakmalılardı, yeterliydi” gibi yorumlarda bulundu. Ancak yeni dizi, sunacağı maceraların farklılığıyla sürükleyiciliğini artırabilir. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.