Akıllı Telefon Ekim 10, 2022 11:17

İşte Meizu 19 Pro İçin Oluşturulan Konsept Görüntüler

İşte Meizu 19 Pro İçin Oluşturulan Konsept Görüntüler

Meizu 19 Pro nasıl bir görünüme sahip olacak? Bunun yanıtını henüz bilmiyoruz, fakat şirket telefon için bazı konseptler yayınladı.

Meizu ne yazık ki 2022 yılı içerisinde herhangi bir amiral gemisi telefon duyurmadı. 2021 yılında Meizu 18 ve Meiz 18S serisi şirketi üst segmentte temsil etti. Meizu 19 serisi için 2022 yılı işaret edilse de şirket bu yönde bir girişimde bulunmadı. Peki Meizu 19 ve Meizu 19 Pro modelleri ne zaman tanıtılacak? Şirket bu noktada kullanıcılardan konsept çizimler oluşturmasını istedi. İşte bu çizimlerden bazıları yayınlandı. Anlaşılan tanıtım tarihi için daha uzun bir süre bekleyeceğiz.

Meizu 19 Pro Heyecanı Başlıyor

Bu yılın ilk yarısında Meizu, hayranlarının Meizu 19’un tartışılmasına ve geliştirilmesine katılmasına olanak tanıyan bir program başlattı. Bu program kapsamında oluşturulan konsept çalışmaların bazıları sergilendi. Meizu19 Pro için oluşturulan konseptlerinden biri üç, diğeri dört ve bir diğeri tek arka kameraya sahip. Öte yandan Meizu yöneticisi şu an telefonun sadece tasarımına odaklanmadıklarını aynı zamanda yazılım ve donanım özelliklerinin de belirlenmeye başladığını aktardı.

Meizu 19 serisi 2022 yılı içerisinde tanıtılacak. Telefonların işlemci biriminde yüksek ihtimalle Snapdragon 8 Gen 2 olacak. Pro modelde 2K çözünürlüğünde ekran ve daha gelişmiş kamera özellikleri göreceğiz. Meizu ayrıca serinin otomobillerle rahat iletişime geçecek bazı özellikler sergileyeceğini aktardı. Temennimiz bu özel telefonların küresel çapta satışa sunulması. Yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.