Sinema-dizi Eylül 26, 2022 12:57

The Witcher 3. Sezon İşte Bu Tarihte Geliyor

The Witcher 3. Sezon İşte Bu Tarihte Geliyor

Ülkemizin sevilen dizileri arasında yer alan The Witcher, 3. sezon tarihiyle gündemde. İşte beklenen gelişmenin tüm detayları.

Çıkışıyla ortalığı kasıp kavuran The Witcher dizisi, büyük bir fan ve izleyici kitlesine sahip. Ülkemizde de popüler olan bu dizinin 3. sezonu da uzun zamandır bekleniyor. Şimdi ise ortaya çıkan bilgiler dizinin 3. sezonunun ne zaman çıkacağını gösterdi. Gelin The Witcher 3. sezon çıkış tarihine göz atalım.

The Witcher 3. Sezon Önümüzdeki Yaz Mevsiminde Bizlerle

Andrzej Sapkowski’ın roman serisinden uyarlanan The Witcher, Netflix tarafından diziye uyarlandı. Yoğun ilgi gören dizinin ilk sezonu pandemi öncesindeydi. Ancak 2. sezon pandemi yüzünden ilk sezondan tam 2 yıl sonra yayınlanmıştı. Ancak 3. sezon için şanslıyız çünkü tekrardan 2-3 yıl gibi bir süre beklemeyeceğiz.

Netflix’in Twitter hesabında yayınladığı gönderide The Witcher’in 3. sezonunun 2023 yılının yaz mevsiminde geleceği onaylandı. Bu resmi gelişmeyle birlikte dizinin bekleyenleri ve fanları büyük sevince uğradı.

Netflix, Chalotra, Cavill ve Allan’ın setteki fotoğrafını paylaşarak Witcher 3. sezon çekimlerine start verildiğinin imasında bulunmuştu. “Ailemiz yeniden bir araya geldi. Witcher 3. sezon resmi olarak yapım aşamasındadır” açıklamasını içeren gönderiyi görenler heyecanlanmıştı. Bu gönderiden bir süre sonra da Netflix, dizinin beklenen çıkış tarihini yayınlayarak hepimizi sevindirdi. Ayrıca Witcher dizi serisine “Blood Origin” isimli bir prequel(öncesi nitelendiğinde) dizi daha gelecek. Dizi hakkındaki yeni gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.