Akıllı Telefon Eylül 25, 2022 11:54

MIUI 13 Güncellemesi Bekleyen Modeller ve İşte Takvim

MIUI 13 Güncellemesi Bekleyen Modeller ve İşte Takvim

MIUI 13 güncellemesi hala bazı modellere ulaşmış değil. Peki bunlar hangileri ve güncelleme dağıtımı ne zaman gerçekleşecek?

Xiaomi, MIUI 13 güncellemesinde artık sona gelmek üzere. Sınırlı sayıda model kaldı ve son gelişmelere bakılırsa bu cihazlar ekim ayına kadar MIUI 13 güncellemesi ile tanışmış olacaklar. Bu noktada Xiaoimiui sitesinin Redmi Note 9 serisi ve Xiaomi Pad 5 için hazırladığı güncelleme takvime göz atacağız. Lafı fazla uzatmadan detaylara geçelim.

Redmi Note 9 Pro
Redmi Note 9 Pro

İşte MIUI 13 Güncellemesi Bekleyen Modeller

  • Redmi Note 9 Pro: V13.0.3.0.SJZIDXM yapı numarasına sahip MIUI güncellemesi hazır. Güncelleme en geç Eylül ayının sonunda yayınlanacak.
  • POCO M2 Pro: Uzun zamandır beklenen MIUI 13 bu model için hazır. V13.0.1.0.SJPINXM sürüm numarasını taşıyan güncelleme en geç ekim ayı başında yayınlanacak.
  • Redmi 9: Uygun fiyatlı giriş seviyesi telefon için MIUI 13 güncellemesi hazır ve çok yakında geliyor. Redmi 9 için hazırlanan MIUI 13 yazılımı V13.0.6.0.SJCCNXM sürüm numarasına sahip ve en geç eylül ayı sonunda yayınlanacak.
  • Redmi Note 9 Pro Max: Güncelleme hazır ve yakında kullanıma sunulacak. MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.1.0.SJXINXM şeklinde. En geç ekim başında çıkacak yapacak.
  • Redmi Note 9S: Redmi Note 9S için yeni ana arayüz güncellemesi hazır. Hazırlanan MIUI 13 güncellemesinin yapı numarası V13.0.1.0.SJWINXM şeklinde ve ekim ayı başında yayınlanacak.
  • Xiaomi Pad 5: V13.1.2.0.SKXRUXM sürüm numarasını taşıyan güncelleme hazır ve çok yakında ilk olarak Rusya’da yayınlanacak. MIUI 13‘ün tablet için eylül sonuna kadar yayınlanması bekleniyor.
Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.