Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 25, 2022 17:55

Google Pixel Tablet Sektörü Tazelemeye Geliyor

Google Pixel Tablet Sektörü Tazelemeye Geliyor

Teknoloji devinin yaklaşan Google Pixel Tablet modeli çok yakında bizlerle olacak. Şimdi ise tablet hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.

Google, geçtiğimiz aylarda I/O Geliştirici Konferansında tanıtacağı yeni ürünlerini açıklamıştı. Google Pixel Tablet modeli de bu etkinlikte duyurulmuştu. Şimdi ise tablet hakkında yeni detaylar mevcut. Bilgilere göre tablet, oldukça büyük bir ekranla gelecek. Gelin tabletin tüm detaylarına göz atalım.

Google Pixel Tablet 11 inçlik Ekranla Gelecek

Gelen bilgilere göz attığımızda Google’ın Pixel tabletinin 11 inç ekrana sahip olacağını görüyoruz. Geniş bir ekran deneyimi sunacak olan tablet, USI 2.0 kalem desteğini de sunacak. Böylece üretkenlik açısından tablet, kullanıcısına oldukça yararlı bir cihaz olacak.

Buna ek olarak tablet, Google’ın kendi Tensor çipinden güç alacak. 128GB/256GB dahili depolama ve 4GB RAM seçeneği tablete eşlik edecek. Bu kurulumla tabletin sektörde iddialı bir model olacağını anlıyoruz. Tabletin ön kısmında ise bir selfie lensi ve arka kısmında kamera bulunacak. Arka kamerası büyük ihtimalle geniş açılı olacak.

Wi-Fi 6 desteğine sahip olacak Pixel Tablet, hızlı bir internet deneyimini de sunacak. Fiyat/performans kategorisinde yer alacak tablete Pixel Tablet Pro isimli bir kardeşi de eşlik edecek. Bu iki tabletin büyük pil kapasiteleri ile 2023 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tabletlerin çıkış tarihine yaklaştığımızda yeni detayları ortaya çıkıyor. Bunları kaçırmamak için bizleri takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.