Akıllı Telefon Eylül 23, 2022 17:59

Tecno POVA 3, Fark Yaratan Tasarımıyla K-DESIGN AWARD Ödülünü Kazandı

Tecno POVA 3, Fark Yaratan Tasarımıyla K-DESIGN AWARD Ödülünü Kazandı

Heyecan yaratan bir dizayna sahip olan Tecno POVA 3, K-DESIGN AWARD’u kazanarak hak ettiği ödüllerden birine sahip oldu.

Fiyat performans odaklı ürünlerin son dönemki adreslerinden biri olan Tecno Mobile, POVA 3 adlı modeliyle ilk K-DESIGN AWARD ödülünü layık görüldü. POVA 3, sıra dışı tasarımı ile bini aşkın başvurusu arsaında ödülü kazanarak tasarım tarafındaki iddiasını gözler önüne serdi.Detaylara geçelim.

Tecno POVA 3 Tasarımıyla Fark Yaratıyor

TECNO, dünya çapında 27 ülkeden gelen toplam 1.900 yüksek nitelikli başvuru arasından TECNO POVA 3’ün fark yaratan tasarımıyla ilk K-DESIGN AWARD’a sahip oldu. Asya’da adil ve son derece güvenilir gözlemleriyle tanınan ünlü bir tasarım içerik pazarlama grubu DESIGNSORI tarafından verilen bu ödül, biçimlendirici basitlik ve karmaşanın bir arada yer aldığı tasarımı takdir etmenin ötesine geçiyor. POVA 3, en son teknolojileri ve fütüristik tasarım dillerini birleştirerek estetik ve teknoloji arasında mükemmel bir denge kurmayı başarıyor.

Bir süreden beridir ülkemizde satışta olan POVA 3, benzersiz sırt tasarımı ile spor otomobillerin şık tasarımını andırıyor. Öte yandan Tecno POVA 3’ün Elektrik Mavisi renginde, dış yüzeyinin ortasından aşağıya doğru uzanan LED’li dikey çubuğu kullanıcılar bildirim ve çağrı aldıklarında, oyun oynadıklarında ve cihazı şarj ettiklerinde yanıp sönüyor.

Dış güzelliğinden söz ettikten sonra gelelim Tecno POVA 3 modelinin dikkat çeken özelliklerine. Bu noktada pili ilk sıraya almamı gereliyor. Zira telefon bitmek bilmeyen 7.000 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyor. 6.9 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde IPS ekrana sahip olan telefonun işlemci biriminde ise MediaTek Helio G88 yer alıyor. Daha fazlası için alt bölümdeki incelememize mutlaka göz atın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.