Akıllı Telefon Eylül 23, 2022 9:23

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro Modellerinin Fiyatları Sızdırıldı! Fiyatlar Rekabetçi

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro Modellerinin Fiyatları Sızdırıldı! Fiyatlar Rekabetçi

Google’ın merakla beklenen telefonları Pixel 7 ve Pixel 7 Pro bu defa fiyat bilgileriyle karşımızda. Pixel 7 serisinde fiyatlar fena görünmüyor.

Google, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modellerinin 6 Ekim tarihinde tanıtılacağını kısa süre önce onayladı. Yeni bir rapor merakla beklenen telefonların renk seçeneklerini, satış tarihini ve en önemlisi fiyat bilgisini sızdırdı. Lafı uzatmayalım ve şimdi detaylara geçelim.

Hem Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro üç renk seçeneğiyle satış listesine konacak. Pixel 7 koyu gri, beyaz ve açık yeşil renklere sahipken, Pixel 7 Pro’da ise renkler koyu gri, beyaz ve yeşil-gri renkleri göreceğiz. Tanıtıldıkları gün ön sipariş almaya başlayacak olan telefonların fiyatına gelince; Pixel 7 599$, Pixel 7 Pro ise 899$’dan satışa sunulacak.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro Muhtemel Özellikleri

Google’ın bu yıl mayıs ayındali geliştiriciler konferansında bizlere gösterdiği Pixel 7 serisinin birçok teknik detayı netlik kazanmış durumda. Her iki telefon beklendiği gibi Google tarafından özelleştirilen ikinci nesil Tensor işlemciden güç alacak. Kısa süre önceki Geekbech puanları Tensor 2’nin Snapdragon 888 gücünde bir işlemci olacağını ortaya koydu.

Pixel 7’de Full HD+ çözünürlüğünde ve 90Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran yer alacak. Pixel 7 Pro’daki ekran ise 2K çözünürlüğünde olup 120Hz tarama hızında çalışacak. Telefonların ikisi de Android 13 sürümüyle çıkış yapacak.

Sızdırılan görsellerden da anlaşıldığı üzere Pixel 7’de iki, Pixel 7 Pro’da üç arka kamera yer alacak. Pixel 7’nin ana kamerasında Samsung’un 50 megapiksel çözünürlüğünde GN1 adlı sensörünü göreceğiz. Telefonda ayrıca 12.3 megapiksel ultra geniş açılı Sony IMX381 sensör yer alacak. Pixel 7 Pro modelinde ise bu iki kameraya ek olarak 48 megapiksel çözünürlüğünde Samsung GM1 sensörlü telefoto kamera kullanılacak. 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.