Akıllı Telefon Eylül 23, 2022 20:48

OPPO Find X6 Serisinin Kamera Detayları Ortaya Çıktı

OPPO Find X6 Serisinin Kamera Detayları Ortaya Çıktı

OPPO Find X6 ve Find X6 Pro gündemde sıcaklığını koruyor. Bazı teknik detayların ardından şimdi de telefonların kamera özellikleri sızdırıldı.

Xiaomi, Samsung, OPPO, OnePlus ve Vivo başta olmak üzere birçok Android üreticisi 2023 yılı amiral gemisi telefonları için kolları sıvamış durumda. iPhone 14 serisinin satışa sunulması ve inanılmaz bir talep görmesinin Android üreticiler üzerinde baskı oluşturduğunu belirttik. Bu nedenle birçok marka premium telefonların bu yıl çok fazla geciktirmek istemiyor. OPPO Find X6 ve X6 Pro için de benzer değerlendirmeyi yapabiliriz. Find X5 serisi bu yıl şubat ayında çıkış yaparken, Find X6 serisinde takvim biraz öne çekilebilir. Şimdi gelelim güvenilir bir kaynağın telefon serisine dair sızdırdığı kamera detaylarına.

OPPO Find X6 Serisi Üç Kamerayla Geliyor

Serinin standart modeli olan Find X6’dan başlayacak olursak, bu modelde 50 megapiksel ana kamera, 50 megapiksel ultra geniş açılı ve 32 megapiksel telefoto lens yer alacak. Digital Chat Station adlı hesaba göre Find X6 Pro’da ise ana, ultra geniş ve telefoto kameraların üçü de 50 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Aynı marka altında faaliyetlerini sürdüren OnePlus da bir sonraki amiral gemisi telefonunda 50 megapiksel ana, 48 megapiksel ultra geniş açılı ve 32 megapiskel telefoto lens şeklinde üç kamera kullanılacak.

OPPO Find X6
OPPO Find X6

Yeniden Find X6 Pro modeline dönecek olursak, Xiaomi 12S Ultra sonrası 1 inç sensöre sahip telefonlarda artışın yaşanacağı belirtildi. Sözü edilen 1 inç sensörlü kameraya sahip telefonlardan biri de Find X6 Pro olabilir. Son olarak Find X6’ya Snapdragon 8+ Gen 1, Pro modele ise Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinin güç vermesi bekleniyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.