Nothing Eylül 23, 2022 18:51

Nothing Ear (stick) 2023’te Geliyor!

Nothing Ear (stick) 2023’te Geliyor!

Nothing’den yeni ürünler gelmeye tam gaz devam ediyor. Firma şimdi de ruj şeklinde Nothing Ear (stick) kulaklık modelini gösterdi.

Londra merkezli tüketici teknolojisi markası Nothing bu hafta Chet Lo’nun 20 Eylül’deki Londra Moda Haftası gösterisinde şirketin bir sonraki ürünü olan Nothing Ear (stick) modelini tanıttı. Başarılı bir PR çalışması yapan firma, telefondan sonra 2023’ün ilk çeyreğinde görünüşe göre aksesuarlara yönelecek.

Firma, Nothing Ear (stick) tüy kadar hafif ve kulaklarınıza göre şekillendirildiği için son derece konforlu bir ergonomik tasarıma sahip olduğunu söylüyor. Görselden de görebileceğiniz gibi, klasik kozmetik silüetlerden ilham alan benzersiz bir şarj çantasıyla geliyor. Şirket, ceplere kolayca sığacak şekilde kompakt bir şekilde oluşturulduğunu ekledi. Kılıf, 2019’da piyasaya sürülen Nokia 705 True Wireless Bluetooth Earbuds’a benziyor ancak bu daha küçük ve şeffaf bir tasarıma sahip.

Şirket ayrıca, Moda Haftası’nda, telefonun şeffaf tasarımını ve aydınlatmalı Glyph Interface arka panelini tamamlayan şeffaf kumaş kullanarak özel yapım sınırlı sayıda üretilen çantalarla Nothing Phone’u sergiledi.

Nothing Ear (stick)

Bu kulaklık ve telefonun özel sürümünün 2023’ün ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. Nothing’den bir Apple olur mu bilinmez ancak firmanın PR işini çok güzel yaptığını söyleyebiliriz. Bakalım İngiltere merkezli firma önümüzdeki yıl karşımıza seri bir şekilde yeni ürünler ile çıkacak mı?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.